Як розпиляти лдсп без сколів. розпил без сколів лдсп.

При проведенні будівельних робіт і у виробництві меблів дуже широко використовується деревинно-стружкова плита і, зокрема, одна з її різновидів - ламінована ДСП. Виготовляється ЛДСП з листяних і хвойних порід дерев. До достоїнств такої плити відноситься легкість її обробки і міцність. Недолік - деревно-стружкова плита погано піддається тонкій обробці, іноді можливі її відколи. Як зменшити вірогідність їх появи?
Інструкція
1
Ламинированная ДСП виготовляють основі деревно-стружкових плит високої якості та облицьовувався стійкою меламіновою плівкою і лаком при високому тиску і температурі. Така обробка надає виробу стійкість до вологи і механічних пошкоджень.
2
Розпил ЛДСП є підготовку цілісних листів для різних будівельних і дизайнерських цілей і виробництва предметів меблів або внутрішнього інтер'єру помещенія.Прі прямолінійній розкрої ДСП утворюється прямокутна фігура, придатна для виготовлення деяких видів меблів і настилу на пол.Кріволінейний розкрій дає елементи з изгибающимися формами. Так виконують окремі деталі оригінальної дизайнерських меблів, мають криволінійну форму.Смешанний розпил об'єднує два попередніх типу пиляння. Він досить широко поширений в меблевому виробництві.
3
Якщо ви вирішили обробляти листи ЛДСП в домашніх умовах, вибирайте пилку з дрібним зубом. Розпил здійснюйте під дуже гострим кутом до поверхні, це дозволить зробити краю максимально рівними. Заломів можна уникнути, якщо лише злегка натискати на пилу. В якості додаткового засобу захисту від відколів при розпилюванні ЛДСП рекомендується приклеїти по лінії розпилу стрічку з клеїть шаром.
4
Рівний рез після розпилу практично не вимагає додаткової обробки. Нерівні краї можна підрівняти рашпілем або напилком. Додатковий захист оголеному при розпилі внутрішньому шару плити додасть стрічка з шпони.