Як зробити ватрушку для катання. Як робити казахську ватрушку.

Зима дарує нам багато радості, діти катаються на санках і ковзанах, ті, хто постарше, бігають на лижах, дорослі освоюють сноуборд. Люди ж, далекі від спорту, воліють кататися з гірок, наприклад, на автомобільних шинах або ватрушках.
Інструкція
1
Якщо у вас є непотрібна автомобільна камера, чи не викидайте її, саме з неї можна зробити самому популярні зараз санки - ватрушки. Головне - це знайти міцну тканину, яка буде прикріплена до низу «ватрушки» і важливо, щоб тканина добре ковзала і залишалася цілою.
2
Накресліть на шматочках дві однакові окружності, так виглядатимуть верх і низ ваших санок. По діаметру кола повинні бути рівні діаметру шини плюс половина її ж товщини, а так само не забувайте про припуску на шов приблизно 1 сантиметр.
3
Тепер знайдіть серединку верхнього кола, зігніть його навпіл, а потім ще раз навпіл. Знайдену середину відзначте крейдою. Далі вам потрібно буде розвернути коло і накреслити коло діаметром 30 сантиметрів.
4
Виріжте отвір і по краю акуратно пришийте стропу, потрібної довжини. З тієї ж стропи пришити до краю санок дві рукояті (до лицьового боку) .Сложіте обидві частини (верхню і нижню) лицьовими сторонами. З тканини приберіть все заважаємо деталі, вона повинна бути рівною. Шов зміцните капронової стрічкою.
5
Вставте камеру в чохол (тільки спершу виверніть його) і надійти її. Тільки не перестарайтеся, якщо повітря буде більше ніж треба, то санки будуть пружинити, а якщо навпаки повітря буде мало, тоді санки будуть погано їхати.