Як зробити лежанку для собаки. Лежанки для собак своїми руками.

Не важливо, де ви живете, - в будинку або в квартирі, будь-якому випадку у вашій собаки має бути власне місце. Проявивши трохи фантазії, ви можете виготовити для свого вихованця відмінну лежанку, використавши при цьому матеріали, які можна знайти в будь-якому будинку.
Інструкція
1
Найпростіший варіант лежанки - зшити її з тканини. Виріжте два прямокутники такого розміру, щоб собака могла вільно на них витягнутися. Підберіть шматок поролону такого ж розміру, після чого акуратно обшийте його тканиною. Для лежанки підійде будь-яка тканина без додавання синтетики (інакше собаці буде жарко на ній спати). Найкраще взяти матеріал темного кольору, який буде менш марким.
2
лежанку можна зробити і під стать інтер'єру квартири. Виберіть тканину, яка буде гармоніювати з вашими шторами або оббивкою меблів. Якщо у вас є час і бажання, то на тканині можна красиво вишити кличку улюбленого вихованця.
3
Прати таку лежанку необхідно у міру забруднення (2-3 рази на місяць) в режимі делікатного прання.
4
Якщо ви вмієте майструвати, можна зробити лежанку з дерева. Плюсом такого спального місця є те, що собаки дуже люблять знаходиться на височині, щоб мати можливість оглядати свою територію, тому такий лежак напевно доведеться вашому собаці по душі.
5
Ложе спального місця необхідно робити з таким розрахунком, щоб собака могла вільно на ньому лежати. Зробіть прямокутне дно, потім закріпіть з боків бортики висотою близько 10 сантиметрів, після чого приробити до лежаки стійкі ніжки (якщо лежак буде нестійкий, собаці буде на ньому незручно).
6
На дно лежака зшийте матрацик, як було описано вище.
7
Зовні лежанку для собаки можна покрити нетоксичної фарбою. Спальне місце відмінно впишеться у ваш інтер'єр, якщо ви підберете фарбу відповідно до основними кольорами меблів вашої кімнати.
Зверніть увагу
Багато собаки дуже люблять гризти дерев'яні предмети. Якщо ваш пес належить до їх числа, то оптимальним варіантом буде лежак з тканини, так як дерев'яне місце ваш вихованець швидко перетворити в купу трісок.