Як приручати собаку до туалету.

Всім відомий простий і перевірений досвідом факт: цуценята та кошенята не розуміють, що справляти потребу необхідно в строго відведеному місці, поки господарів немає вдома. Зараз навіть для цуценят є спеціальні лотки, розраховані навіть для дорослих собак, які застеляються пелюшкою. Собачий туалет вимагає великої уваги: пелюшку необхідно міняти частіше, але спочатку цуценя треба ще до неї привчити.
Інструкція
1
Як і в будь дресируванню, тут знадобляться смаколики для заохочення, причому моментального, інакше щеня не засвоїть, за що його хвалять. Втім, аналогічний підхід вимагається і у випадку, якщо у цуценяти не вийде швидко засвоїти - лаяти його необхідно відразу ж після справления потреби в недозволеному місці.
2
На перший час краще всього придбати в зоомагазині металеві огорожі, які називають вольєром, щоб захистити частину кімнати, в одній частині розмістіть собачий лоток, а в іншій - миски з їжею і водою, а також іграшки. Для наочності на пелюшку в лотку можна покласти папірець із запахом сечі, щоб щеня не переплутав призначення предмета.
3
Підготуйтеся, адже ця робота не на один день і у вас піде пара-трійка тижнів. Щоб привчити собачку до домашнього туалету вам знадобляться залізні нерви. Через деякий час щеня обов'язково звикне до туалету і у вас більше не виникне з цим проблем, але це не універсальне рішення і виводити його на вулицю все одно потрібно.