Як промити клавіатуру.

Будь-який користувач персонального комп'ютера стикається з проблемою забруднення клавіатури. Як відомо, найкраще лікування - це профілактика, тому найкраще накривати клавіатуру , коли ви не користуєтеся комп'ютером, тим самим позбавляючи її від значної кількості пилу. Проте багато користувачів проводять більше часу за комп'ютером, ніж поза ним, тому клавіатуру все одно доводиться рано чи пізно ґрунтовно чистити.
Інструкція
1
Самий трудомісткий, але найефективніший спосіб чистки клавіатури - зняти всі клавіші, промити їх у теплій мильній воді, а основу клавіатури протерти вологою ганчіркою або почистити старою зубною щіткою. Не забудьте перед процедурою сфотографувати розташування клавіш на клавіатурі, щоб потім швидко відновити їх на місце. При знятті клавіш піддягайте їх обережно гострим плоским предметом, наприклад, невеликим ножиком або викруткою. Це єдиний спосіб чистки, який підходить, якщо на клавіатуру була пролита солодка рідина (чай, сік, каву та інше).
2
Якщо вам потрібно відмити тільки поверхня клавіш від сальних плям, використовуйте ватні тампони або м'яку тканину, змочені в розчині ізопропілового спирту (звичайний спирт або горілка можуть стерти літери). Для дезінфекції можна використовувати спеціальний дезінфікуючий розчин, який також слід наносити не на клавіатуру , а на тканину, якою потім протираються клавіші. Цю процедуру особливо важливо проводити, якщо крім вас комп'ютером користуються і інші люди.
3
Щоб вичистити пил і бруд з-під клавіш, можна використовувати спеціальний USB-пилосос. Це пристрій забезпечений різними маленькими насадками, які дозволяють вичистити бруд між клавішами, а пилосос при цьому всмоктує їх, очищаючи клавіатуру . Зворотний спосіб - використовувати потужний фен або компресор, але від прилип бруду і плям такі пристосування не допоможуть.
4
Ще один винахід, що дозволяє справитися з постійно накапливающейся брудом на клавіатурі - Cyber Clean. Воно являє собою очищувач у вигляді м'якої маси, яка при зіткненні з сміттям і пилом инкапсулирует всередину всю грязь і мікроби. Cyber Clean зручно використовувати і для очищення інших дрібних предметів, у тому числі автомобільних деталей, інструментів та іншого.