Як стригти кокер-спанієля.

Догляд за шерстю кокер-спанієля вимагає дотримання жорстких умов. Шовковистий, але в той же час не дуже м'який волосся, який повинен бути випрямленою, але в той же час хвилястим - такі стандарти для виставкового екземпляра американського кокер-спанієля . Стрижка - невід'ємна частина догляду за собакою цієї породи. Причому на голові шерсть повинна бути максимально короткою, на спині і плечах мати середню довжину, а ось на всіх інших частинах собачого тіла шерсть повинна бути дуже довгою.
Вам знадобиться
  • Електрична машинка з насадками №10, 15, стріппінг, манікюрні ножиці із закругленими кінцями
Інструкція
1
Почніть стрижку з голови. Для цього візьміть електричну машинку з насадкою №15. Шерсть на голові повинна бути однакової довжини аж до основи вух. Зверніть увагу на складний ділянку, яка знаходиться у верхній і нижній губ. Шерсть на нижній губі повинна бути настільки короткою, щоб верхня щільно прилягала до неї. Для стрижки скроню, тім'я і потилиці використовуйте насадку того ж номера. Прикрасьте невеликим чубчиком (не надто густим і довгим) перехід від чола до морди. Для цього використовуйте звичайні ножиці.
2
Волос на вушках стригите так: дві третини від основи, яке знаходиться приблизно на рівні очей, зістрижіть електричної машинкою з насадкою №10, а третину, що злегка підрівняйте ножицями. Тієї ж насадкою зістрижіть площа до лопаточно-плечового зчленування і зберігаючи плавність ліній, до початку грудини. Шию з боків і на гребінці пощипайте спеціальної гребінцем - стріппінг, залишаючи шерсть завдовжки 1-2 см.
3
Шерсть на тулуб не стрижіть, а стріппінг. Волос на животі, спині, лапах повинен бути довгим і шовковистим. Шерсть на купірувати хвостику обстрижіть клином, а в районі анального отвору - ромбиком.
4
Волос на лапках залишайте природною довжини, за винятком області між подушечками пальців і на верхній частині лап (вони повинні бути видні). Для їх стрижки використовуйте манікюрні ножиці, бажано з заокругленими кінцями. Згідно антології «Про наших улюбленців», стежте за тим, щоб не залишити надлишки вовни по всій довжині лап: вони повинні виглядати прямими, а не вивернутими.
5
Слідкуйте за тим, щоб після стрижки під час руху у собаки були видні стопи. Силует американського кокер-спанієля повинен бути скоріше квадратний, ніж витягнутий. Такого ефекту можна домогтися, профільованих шерсть на сідничних горбах. За необхідності пострижіть собаці щипцями кігті. Занадто довгі, вони можуть вплинути на правильність ходи.
Зверніть увагу
Під час стрижки вух будьте уважні: не зашкодить хибне вухо собаки, яке знаходиться на розташованому найближче до спини краю вуха.
Корисна порада
Американського кокер-спанієля необхідно частіше мити (1 раз на тиждень), ніж стригти (1 раз на місяць). Для цього використовуйте спеціальні шампуні з тваринами або рослинними оліями. При митті намагайтеся не зваляти шерсть. Після нанесення бальзаму для волосся розчешіть собаку, а потім обполосніть водою з лимонним соком. Загорніть чистого вихованця в рушник, промокніть, а потім сушіть феном, укладаючи і витягаючи шерсть.
Американський кокер спанієль - красива витончена собака з довгою шовковистою шерстю. Однак необхідно пам'ятати, що шерсть, що надає таке своєрідність і чарівність вигляду спанієля, потребує постійного догляду. Дуже бажано, щоб стрижку тваринного виконував професійний груммер. Але якщо ваша собака не бере участь у виставках і ви не боїтеся експериментів, можна спробувати зробити фірмову стрижку кокер-спанієля своїми силами.
Вам знадобиться
  • - перукарські ножиці;
  • - філіровочние ножиці;
  • - слікер;
  • - електрична машинка;
  • - металева гребінець;
  • - масажна гребінець;
  • - тріммінговочний ніж;
  • - махровий рушник.
Інструкція
1
Пострижіть за допомогою ножиць звалятися шерсть навколо лап і вух.
2
Вимийте і акуратно розчешіть кокер-спанієля. Спочатку підсушіть шерсть за допомогою махрового рушника. Потім ретельно висушіть феном. Розчешіть гребінцем з частими зубами і переконайтеся, що не залишилося Колтуна.
3
Обробіть ушіСніміте шерсть із зовнішнього боку вуха за допомогою машинки для стрижки. Починати стрижку рекомендується, відступивши приблизно 6 см від основи вуха. Приберіть шерсть від обраної точки до черепного зводу. Залишилася на голові шерсть акуратно підрівняйте філіровочнимі ножицями. Слідкуйте за тим, щоб не залишати «щаблі». Видаліть зістрижену шерсть за допомогою масажної щітки. Зістрижіть шерсть з внутрішньої сторони вух. Необхідно зістригти її всю з верхньої половини вух. Пострижіть голову і щоки спанієля.
4
Пострижіть шерсть на горлі. При цьому машинка повинна рухатися знизу вгору, проти шерсті.
5
Обробіть морду собаки за допомогою філірувальних ножиць. За допомогою машинки, рухаючись від кінчика носа собаки, акуратно зістрижіть шерсть на переніссі. Ретельно обробіть шерсть на переході від перенісся до надбрівних дуг. Тримайте палець між лезом машинки і оком собаки, щоб випадково не пошкодити око. На переніссі і під очима шерсть слід вистригати дуже коротко. Видаліть надлишки вовни на бровах за допомогою філірувальних ножиць. Укоротите вії. Акуратно зніміть шерсть з задньої частини черепа у напрямку до потилиці. Підрівняйте все філіровочнимі ножицями.
6
Зніміть шерсть з боків спанієля. Слід знати, що ця обробка завжди повинна проводитися строго по росту шерсті тварини. Пройдіться тріммінговим ножем без бритвеного леза по спині кокер-спанієля, у напрямку від шиї до хвоста. Шерсть на спині не має бути длинее 3-5 см.
7
Ретельно розчешіть ноги тварини. Обстрижіть шерсть навколо подушечок. Підрівняйте її внизу, щоб вона дещо не діставала до підлоги. Прямими ножицями, тримаючи їх під кутом в 45 градусів, зніміть шар за шаром шерсть на лапах. Лапи американського кокер-спанієля повинні мати форму дзвони.
8
Обробіть нижню частину хвоста кокера за допомогою машинки. Видаліть шерсть близько анального отвору за допомогою філірувальних ножиць. Обробіть верхню частину хвоста, надавши йому клинообразную форму.
9
Уважно огляньте своє «творіння» і виправте всі недоліки за допомогою перукарень та філірувальних ножиць.