Як вирівняти бампер.

Навіть досвідчені водії, які майстерно володіють керуванням автомобіля, не застраховані від легких пошкоджень корпусу машини, які можуть статися з різних причин. У сучасних автомобілів дуже часто псуються бампери , що виготовляються з пластика. Несерйозні механічні пошкодження бампера часто змушують автовласників платити за повну заміну деталі, але в деяких випадках пошкодження бампера можна усунути шляхом хорошого ремонту.
Інструкція
1
Після аварії або зіткнення з яким-небудь об'єктом на дорозі, зберіть пластикові осколки бампера і візьміть їх з собою - вони допоможуть полагодити бампер. Зніміть бампер з автомобіля і очистіть його від бруду.
2
Підготуйте електричний паяльник і починайте споювати деталі зламаного бампера зсередини. Споювати деталі рівномірно, формуючи шви однакової ширини. Спаяти розгалуження тріщин і переконайтеся, що вони міцно сплавлені. Додатково закріпіть шви зсередини скобами від степлера, встановлюючи їх на кожні 2 см в розігрітий пластик.
3
Поки пластик розплавлений, «розмажте» його по тріщинах, щоб розгладити внутрішню поверхню бампера, а потім перевірте, відновилася чи його лицьова сторона. Лицьову сторону бампера відшліфуйте шліфувальною машинкою, використовуючи абразивний круг для зняття фарби і грунтовки. Лицьову сторону спаяти аналогічно зворотньої, а потім вирівняйте зовнішні тріщини, розправляючи навколо них нагріте пластик.
4
Повторно зашліфуйте лицьову сторону шліфувальним кругом, зітріть статичну пил мокрою ганчіркою, після чого обробіть пластик зовні будівельним феном. Обробіть бампер шпаклівкою для пластику, завдавши її мінімальним шаром на нерівності.
5
Після висихання обробіть шпаклівку шліфувальної машинкою і шкіркою вручну, а потім зітріть або сдуйте пил з поверхні бампера і розведіть грунт під фарбу. Загрунтуйте поверхню бампера в два шари, витримуючи між грунтовками 15 хвилин.
6
Нанесіть на бампер проявлення, щоб надалі доопрацювати нерівності. Там, де проявлення збереглася, знову зашкурьте пластик, а потім обробіть загрунтовану поверхню нитрошпатлевка. Знежирте поверхню і просушіть бампер. Відполіруйте його, покрийте базою, а потім нанесіть фарбу і лак. Відполіруйте бампер - ремонт закінчений.