Як зробити антену для телевізора. Як зробити телевізійну антену.

Для перегляду телевізора необхідний якісний телесигнал, а значить, необхідна хороша антена, яка буде ловити цей сигнал і передавати на ваш телевізор. Для того щоб антена працювала правильно, вона повинна бути узгоджена на певний діапазон частот. Чим якісніше буде ваша антена і чим краще вона буде зроблена, тим яскравіше і якісніше буде телевізійне зображення на екрані. Також хвилеве вхідний опір антени має бути узгоджене з кабелем. Зробити найпростішу антену власними руками не так складно.
Інструкція
1
Виготовте антену з мідної стрічки або трубки. Для антени можна взяти будь-який металевий профіль - в тонкому шарі поверхні металу поширюватимуться високочастотні струми. Метал може бути будь-яким - ви можете використовувати мідну, бронзову, сталеву, латунну або алюмінієву деталь. Головне, щоб ця деталь була рівною і гладкою. Так як алюміній схильний до утворення окису, найоптимальнішими матеріалами для антен є мідь і латунь.
2
Підключіть до елементів антени коаксіальний кабель і загерметизуйте місця підключення за допомогою пластифікованих епоксидних смол, щоб захистити з'єднання від вологи.
3
Після складання ретельно знежирте поверхню антени і пофарбуйте її в декілька шарів, щоб запобігти корозії металу. Хорошим матеріалом для фарбування є автомобільна емаль або нітроемаль.
4
Зіставте хвилеве опір антени з хвильовим опором кабелю з допомогою шлейфа. Від того, наскільки правильно узгоджені хвильові опору кабелю і антени, залежить, наскільки якісним і безперебійним буде зображення на екрані вашого телевізора .
5
Дізнайтеся, яким хвильовим опором володіє обраний кабель, але не беріть кабель з хвильовим опором менше 75 Ом.
Навіть самий чутливий радіоприймач марний при відсутності антени. Деякі з цих пристосувань мають конструкцію, придатну для виготовлення домашнім майстром. Вибір антени залежить від того, в якому діапазоні їй належить працювати.
Інструкція
1
Утримайтеся від виготовлення довгих зовнішніх антен для детекторних приймачів. Встановити таку антену в місті важко, до того ж, її необхідно у всіх випадках обладнати заземленням і надійної грозозахистом. Як альтернативне рішення, підключіть детекторний приймач до підсилювача. Можна буде обійтися кімнатній антеною у вигляді відрізка дроту довжиною в кілька метрів.
2
Для поліпшення прийому на довгих, середніх і коротких хвилях також скористайтеся кімнатній антеною. Візьміть звичайну електричну розетку, яка нікуди не підключена. Одну з її клем підключіть до антенного входу приймача. Вставте в цю розетку вилку будь-якого знеструмленого подовжувача. Сам подовжувач повністю розгорніть. Ні в якому разі не підключайте до гнізда антени приймача замість розетки вилку, оскільки людина, не знайомий з призначенням установки, може ненавмисно увімкнути цю вилку в мережу.
3
Для виготовлення телевізійної антени метрового діапазону візьміть спеціальний штекер, який не потребує пайки. Коаксіальний кабель не використовуйте. До кільцевому контакту штекера підключіть відрізок ізольованого проводу довжиною близько метра. Такий же відрізок підключіть і до штирьового контакту штекера. Увімкніть штекер в антенне гніздо телевізора, налаштуйте його на потрібний канал, після чого, змінюючи положення проводів в просторі, добийтеся найкращого прийому.
4
Антену дециметрового діапазону зробіть, з'єднавши кільцевої контакт штекера зі штирьовим через кільце з ізольованого проводу. Діаметр кільця повинен бути близько 100 мм. Іноді така антена задовільно працює і в діапазоні метрових хвиль, часом, навіть краще, ніж спеціально призначена для роботи в цьому діапазоні.
5
Щоб поліпшити прийом сигналу в стандарті WiMax, підключіть модем до комп'ютера не напряму, а через USB-подовжувач. Візьміть металевий тазик і обладнайте його дерев'яним кронштейном для закріплення модему в фокусі його параболи. Прикрутите модем до кронштейну ізолентою. Направте вийшла конструкцію на базову станцію.
6
При відсутності досвіду утримайтеся від будівництва саморобних антен для потужних передавачів, а також антен, обладнаних підсилювачами.