Як збільшити потужність мопеда.

Летіти з вітерцем на невеликому мопеді чи скутері - ось справжня мрія підлітків. Який би агрегат вони не придбали, завжди здається, що потужності не вистачає. А тому умільці намагаються її додати, причому різними способами. Деякі з них цілком безпечні та зручні.
Інструкція
1
Почніть пристосування двигуна, знявши заглушки, встановлені заводом-виробником. Для японської техніки для початку замініть комутатор - саме там є головна заглушка у більшості поширених моделей. Заміна комутатора на тюнінговий зніме обмеження на максимальні оберти двигуна, що обов'язково дасть надбавку до максимальної швидкості. Обов'язково перевірте двигун на знос підшипників коленвала і циліндро-поршневої групи, перед тим як встановлювати комутатор. Нові моделі (після 2000 г.) часто містять заглушки в глушнику (каталізатори і «свистки») і вариаторе (шайби).
2
Замініть глушник резонансної трубою, сумісної з вашої ЦПГ, налаштуйте трансмісію.
3
Встановіть карбюратор, що має збільшений діаметр дифузора. Зручним в установці та налаштування будуть карбюратори з діаметром дифузора 17,5 мм. Замінивши карбюратор, обов'язково замініть і повітряний фільтр. Тут можуть підійти спортивні фільтри нульового опору.
4
Встановіть спортивний варіатор. Ремінь варіатора також краще замінити на посилений.
5
Встановіть ЦПГ Sport-класу - це, мабуть, самий радикальний і дієвий спосіб збільшення потужності. При цьому зверніть увагу, щоб підшипники і колінчатий вал перебували в ідеальному стані, інакше що збільшилися навантаження зруйнують їх дуже швидко.
6
Замініть вихлопну систему на спортивну, так званий «саксофон», який складається з резонатора, випускного колектора і глушника). Грамотно підібраний саксофон збільшить потужність на 10-15% і дозволити підняти максимальні оберти.
7
Краще не залишайте штатні гальма. Встановіть дискові гальма з гідроприводом, використовуйте армовані гальмівні шланги, замініть гальмівні колодки на спортивні.