Як прати пухові хустки. Як правильно випрати пухову хустку.

Пуховий хустку - це дуже красива річ, але як би акуратно ви їм не користувалися, хустку все одно може забруднитися. Як правильно випрати свій пуховий платок, щоб не зіпсувати виріб?
Вам знадобиться
  • Невеликий тазик, рідкий миючий засіб для прання вовняних або шовкових виробів, простирадло або рушник, рамка для сушки хустки, біла міцна нитка.
Інструкція
1
Підготуйте хустку до прання. Протягніть в кожен зубчик по краю хустки щільну білу нитку. За цю нитку хустку буде розтягуватися при сушінні. Намагайтеся не сильно стягувати нитку.
2
Налийте в тазик теплої води температурою близько 40 ° C. Стираються пухові хустки тільки вручну. Додайте в воду рідкий миючий засіб для прання вовняних або шовкових виробів.
3
Покладіть пухову хустку в воду і залиште його замачиваться на 15-20 хвилин. Акуратно виперіть, що не смикаючи і не скручуючи виріб.
4
Прополощіть хустку в декількох водах. При останньому полосканні добре додати у воду кондиціонер. Можна додати 9% оцет (1,5 столові ложки на 5-6 літрів води).
5
Отожмите хустку, загорнувши його в махровий рушник або білу простирадло. Не використовуйте яскраво забарвлених тканин. Ні в якому разі не викручуйте хустку.
6
Віджатою виріб натягніть на попередньо підготовлену рамку з набитими за формою хустки нержавіючими гвоздиками. Чіпляйте за гвоздики протягнути в куточки хустки нитка. Хустку повинен бути сильно натягнутий на рамку.Еслі спеціальної рамки немає, можна висушити хустку на твердій горизонтальній поверхні в розправленому стані.
7
Після висихання зніміть хустку з рамки і акуратно видаліть нитку. Складіть і приберіть на зберігання в полотняний мішечок або папір.
Зверніть увагу
Захищайте при зберіганні пухову хустку від молі.
Корисна порада
Пухові хустки, що втратили первинну білизну, можна відбілити. Застосовуйте спеціальні відбілювачі, призначені для вовняних тканин.