Як встановлювати на кпк гри.

Ігри давно перестали бути атрибутом стаціонарних персональних комп'ютерів - зі стрімким ростом сучасних електронних технологій у користувачів з'явилася можливість грати не тільки на ПК або на ноутбуці, а й на стільникових телефонах, і на КПК - кишенькових комп'ютерах. Для успішного функціонування гри на вашому КПК її потрібно правильно завантажити і встановити.
Інструкція
1
Завжди звертайте увагу на розширення файлу установки гри - від цього залежить метод її інсталяції. Якщо вона має розширення .exe або .msi, її потрібно встановити з звичайного персонального комп'ютера через утиліту ActiveSync. За допомогою цієї програми підключіть КПК до комп'ютера і запустіть .exe або .msi файл гри. Продовжіть процес, після чого ActiveSync вимагатиме у вас дозвіл на установку гри в КПК. Підтвердіть це дія.
2
Якщо гра виглядає як архів у форматі cab, її потрібно просто завантажити на КПК і встановити безпосередньо з нього. Скопіюйте в основну директорію КПК cab-файл, а потім відкрийте в кишеньковому комп'ютері File Explorer і запустіть архів. Розпочнеться програма установки гри - дотримуйтесь інструкцій інсталятора.
3
Також існують exe-файли, які не вимагають інсталяції, але при цьому не працюють на звичайному комп'ютері в системі Win32. Через ActiveSync або іншу систему скопіюйте файл на КПК, після чого відкрийте його в File Explorer. Він не вимагає установки, а значить, ви можете запускати його з тієї директорії, в яку він скопійований.
4
Крім того, ви можете створити ярлик гри, щоб запускати її з більш зручного місця - наприклад, з папки « Ігри ». Для цього клікніть стилусом на файл, викликавши меню, і виберіть пункт Copy. Відкрийте потрібну папку, в яку ви хочете помістити ярлик, і знову викличте контекстне меню. Виберіть пункт Paste as shortcut.
Метод установки ігрових додатків на комунікатор , який під управлінням Windows Mobile, визначається типом інсталяційний файл - .exe і .msi або .cab. Але в будь-якому випадку, обов'язковою умовою є використання попередньої синхронізації пристрою за допомогою програми ActiveSync.
Вам знадобиться
  • - AciveSync.
Інструкція
1
Підключіть комунікатор до комп'ютера за допомогою з'єднувального шнура і виконайте операцію синхронізації даних пристрою з ПК.
2
Переконайтеся, що зелена іконка синхронізації правої нижньої області екрану монітора комп'ютера активна і визначте розширення виконуваного файлу ігрового програми: - файли з розширенням .exe або .msi підлягають установці через комп'ютер з використанням додатка ActiveSync; - файли з розширенням .cab встановлюються відразу на комунікатор і не вимагають попереднього розпаковування; - файли з розширенням .exe, не запускаються на комп'ютері і не призначені для Win32, встановлюються на мобільний пристрій.
3
Запустіть підлягає установці виконуваний файл з розширенням .exe або .msi на комп'ютері та рекомендації майстра установки.
4
Виберіть опцію No у вікні запиту системи про установочном шляху. Дана дія дозволить вибрати карту пам'яті комунікатор а, а не основну пам'ять мобільного пристрою.
5
Дочекайтеся автоматичного завершення процесу установки або створіть копію інсталяційний файл з розширенням .cab і перенесіть його на комунікатор .
6
Відкрийте додаток File Explorer на мобільному пристрої і запустіть скопійований файл.
7
Виконайте рекомендації майстра установки і дочекайтеся завершення процесу.
8
Створіть копію не запускати на комп'ютері .exe-файлу і перенесіть його на комунікатор за допомогою програми ActiveSync.
9
Відкрийте додаток File Explorer на мобільному пристрої і знайдіть створену копію.
10
Запустіть знайдений файл або утримуйте ярлик файлу натиснутих до появи контекстного меню, при необхідності зміни місця збереження.
11
Вкажіть пункт Copy і виберіть бажану папку збереження файлу.
12
Натисніть на порожнє місце обраної папці стилусом для виклику сервісного меню і вкажіть пункт Paste as shortcut.