Як розігнати обмін речовин. розігнати свій обмін речовин.

Якщо ви хочете, щоб ваш організм працював, як годинник, а в особливості дихальна та серцево-судинна системи, вам протипоказаний уповільнений обмін речовин. Він виникає у разі відсутності фізичного навантаження, сменяемой посиленими дієтами, коли організму не вистачає поживних речовин, і він замість того, щоб спалювати жир, продовжує його накопичувати. Існує кілька умов, які необхідно дотримати для того, щоб розігнати обмін речовин.
Інструкція
1
В першу чергу, підготуйте своє тіло до фізичних навантажень. Візьміть за правило лягати і вставати в певний час, причому вставати раніше незалежно від того, робочий день чи вихідний. З ранку робіть зарядку, віджимайтеся і качайте прес. Після того, як ви проведете в цьому ритмі місяць, можете переходити до більш серйозних вправам.
2
Запишіться на курси аеробіки або в тренажерний зал, де вас буде інструктувати тренер. Займайтеся якнайчастіше, три-чотири рази на тиждень, не припиняючи займатися вранці. У разі, якщо у вас вистачає часу і витривалості, додайте до ранковим тренуванням пробіжку на один-два кілометри.
3
Перегляньте свій раціон, виключіть з нього важкі і жирні продукти. Намагайтеся не їсти після шостої вечора, висипайтеся кожен день. Якщо ж вас мучить почуття голоду, їжте овочеві салати і фрукти. Протягом дня харчуйтеся потроху, але кожні три-чотири години.
4
Як можна більше рухайтеся, ні в якому разі не пропускайте тренування. При дотриманні всіх вищеозначених умов ваш організм витрачає велику кількість калорій, і в той же час тут же заповнює їх запас з тієї легкої їжі, яку ви їсте кожні кілька годин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=urBEKEemOF8