Як зробити красиві коліна.

Догляд за собою - завдання не з простих, оскільки крім шкіри обличчя, шиї і тіла, догляду вимагають і ноги, а особливо - коліна . Зробити їх красивими, гладкими і доглянутими можна за цілком короткий термін (2-3 місяці). Головне - це знати, як саме потрібно це робити.
Інструкція
1
Необхідно пам'ятати, що красивими ваші коліна будуть в тому випадку, якщо будуть повністю здоровими ноги в цілому. Для цього потрібно носити зручне, правильне взуття, стежити, щоб вашим ногам завжди було комфортно. Не потрібно гнатися за модою на шкоду своєму здоров'ю. Тоді і не виникне таких неприємних явищ, як варикоз або набряки.
2
Крім того, не забувайте робити фізичні вправи, намагайтеся знайти для цього час і виконувати хоча б пару-трійку нескладних вправ. Головне тут - це регулярність. Ось, наприклад, одне просте вправу, за допомогою якого можна добитися красивого виду колін: спочатку поставте ноги разом, трохи зігніть коліна , потім нахиліться і упріться руками в коліна . Після цього починайте виконувати обертальні рухи колінами поперемінно то в одну, то в іншу сторону. Досить буде виконувати 3-4 підходи (по 15-20 разів у кожному) в день.
3
Крім фізичних вправ, не менш популярними є обгортання і маски. У домашніх умовах їх можна проводити, використовуючи кефір (1,5-2 склянки) і евкаліптова олія (пару чайних ложок). Дану суміш необхідно втирати в коліна , накривати плівкою, а потім обмотувати м'якою тканиною (це робиться для того, щоб зберігати тепло). Процедура триває зазвичай 15-20 хвилин. Після закінчення часу кефір і масло змивають теплою водою. Проводиться обгортання 2 або 3 рази на тиждень. Зазвичай цього достатньо, щоб зробити ваші коліна гладкими і красивими.
Корисна порада
Крім обгортання можна робити пілінг (наприклад, під час прийняття ванни). Після пілінгу краще змастити коліна пом'якшувальною кремом для ніг.