Як зробити з документа книгу. роздрукувати документ брошурою word 2007.

Текстовий редактор Microsoft Word дозволяє звичайні документи роздруковувати у форматі книги. Відповідний шаблон в термінології цього додатка називається «брошура». Якщо у вас немає готового шаблону - виставити відповідні настройки друку не складно і самостійно.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word 2007
Інструкція
1
Створіть новий документ натисканням клавіш CTRL + N.
2
Відкрийте вікно налаштування параметрів сторінки - на закладці «Розмітка сторінки» клацніть піктограму з написом «Поля» і в меню виберіть пункт «Настроювані поля».
3
Вікно за замовчуванням відкривається на вкладці «Поля», а кожна вкладка тут розділена на секції. Вам потрібно в тій із них, яка названа «Сторінки», розкрити список, що випадає поруч з написом «кілька сторінок» і вибрати пункт «Брошура». При цьому в секцію додасться ще один список, що випадає, призначений для обмеження кількості сторінок. Якщо не хочете розбивати книгу на кілька томів, то залиште вибраним пункт «Все». Тут же можна відкоригувати відступи від країв листа.
4
Якщо формат паперу, який ви збираєтеся використовувати для друку, відрізняється від A4, то перейдіть на вкладку «Розмір паперу» і в самому верхньому випадаючому списку виберіть потрібний.
5
При необхідності можна на закладці «Джерело паперу», в секції «Розрізняти колонтитули», поставити відмітку для «парних і непарних сторінок». Це може бути потрібно для того, наприклад, щоб номери сторінок друкувалися завжди у зовнішнього краю аркушів - для парних зовнішнім буде правий край, для непарних - лівий. Якщо тут поставити відмітку в чекбоксі у напису «першої сторінки», то на заголовній сторінці колонтитула не буде. У випадаючому списку секції «Почати розділ» можна вибрати варіант форматування розділів вашої книги.
6
Закінчивши з установкою налаштувань друку майбутньої книги, натисніть кнопку «OK».
7
Після того, як ви наповніть свою книгу вмістом, отформатіруете колонтитули, і т.д., залишиться тільки відправити її на друк, натиснувши поєднання клавіш CTRL + P.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vyowNm347L0