Як прочитати історію в скайпі. Як читати листування в скайпі.

Якщо ви часто спілкуєтеся через скайп, ви можете в будь-який момент подивитися історію всіх ваших попередніх діалогів з користувачами. Зручний інтерфейс програми дозволяє досить швидко отримати доступ до необхідної інформації.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, програма Skype
Інструкція
1
Запуск програми. В першу чергу ви повинні запустити виконання програми на вашому комп'ютері. Зробити це можна за допомогою значка Skype на робочому столі. Якщо даного ярлика на робочому столі немає, програму можна відкрити так: відкрийте меню «Пуск» і клікніть в ньому по розділу «Всі програми". Знайдіть в каталозі папку Skype і наведіть на неї курсор. Випливе вікно, натиснувши на яке, ви запустите програму.
2
Якщо у вас не налаштована автоматична авторизація користувача при включенні програми, введіть свій логін Skype і пароль в поля, які ви побачите на першій стадії завантаження. Після того як ви введете свої дані, у разі їх правильного введення буде запущений інтерфейс програми. Тепер ви можете подивитися історію переписки.
3
Знайдіть у списку вашого контакту логін тієї людини, історію повідомлень якого ви хотіли б подивитися. Клікніть на ньому правою кнопкою мишки, після чого виберіть опцію «Переглянути попередні повідомлення». Відкриється нове вікно, в якому ви побачите всі попередні діалоги з користувачем.
4
За бажанням ви в будь-який момент можете видалити історію . Для цього зайдіть в інструменти програми і перейдіть по вкладці "Налаштування". Далі вам потрібно переключитися в розділ «Чати і смс» і відкрити додаткові настройки. За допомогою відповідних команд у вікні, ви зможете видалити історію попередньої переписки з користувачами.