Як прибрати іконку в треї. Як видалити значок в треї.

В системному треї відображуються додатки, які запущені на комп'ютері в даний момент часу. При необхідності ви завжди можете прибрати іконку з системного трея, скориставшись спеціальними можливостями панелі задач.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Якщо вам необхідно видалити з системного трея іконку певної програми, ви можете зробити це за кілька секунд. Багато користувачів помилково вважають, що для приховування іконки потрібно клікнути на ній правою кнопкою мишки і вибрати пункт «Закрити» або ж «Вийти». Це неправильно. Поступаючи вищеописаним чином, користувач порушує роботу системи, припиняючи виконання певних сценаріїв. Щоб прибрати іконку в треї і при цьому не нашкодити роботі операційної системи, існує один дієвий метод, про який варто поговорити докладніше.
2
Якщо ви бажаєте звільнити системний трей від певної іконки, вам потрібно виконати наступні дії: наведіть курсор мишки на панель задач, після чого клікніть правою кнопкою миші на ній. Перед вами відкриється вікно, що відбиває в собі всілякі налаштування і параметри. В даному вікні вам необхідно клікнути лівою кнопкою мишки по полю «Властивості».
3
Після того як ви активуєте дане поле, на робочому столі з'явиться вікно «Властивості панелі завдань і меню пуск». Переключіться на вкладку «Панель завдань», якщо в даний момент відображаються параметри розділу «Пуск». У самому низу ви побачите кнопку «Налаштувати» (вона розташована напроти пункту «Приховувати невикористовувані значки»). Натисніть на дану кнопку. У вікні, ви побачите іконки додатків, запущених на комп'ютері в даний момент. Щоб заховати одну з них, знайдіть потрібну іконку і клікніть навпроти неї в поле «Поведінка». Виберіть пункт «Завжди приховувати» і збережіть параметри. Іконка буде видалена з системного трея.