Як безкоштовно підключити icq на телефон.

Сьогодні ви можете залишатися з друзями з аськи в будь-якому місці, де б ви не знаходилися. Таку можливість користувачам дарує «мобільна аська» - ICQ-клієнт, розроблений саме для стільникових телефонів . Примітно, що ви можете користуватися програмою зовсім безкоштовно.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, телефон, доступ в інтернет, дата-кабель для телефону.
Інструкція
1
Перед тим, як ви зможете насолодитися спілкуванням з друзями в ICQ за допомогою стільникового телефону, вам необхідно скачати програму і встановити її на мобільник. Все, що вам знадобиться, - це комп'ютер з виходом в інтернет, а робиться це таким чином.
2
Відкрийте головну сторінку найбільш зручною для вас пошукової системи. В поле для введення запиту вам необхідно прописати наступну фразу: «скачати icq для мобільного», або ж «скачати icq на телефон». Пошуковик надасть вам безліч варіантів сайтів, що дозволяють виконати завантаження аськи на комп'ютер. Виберіть найбільш привабливий для себе ресурс і скачайте icq-клієнт для мобільного на свій ПК.
3
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою дата-кабелю (USB-шнур). Відразу варто відзначити, що на вашому ПК повинна бути встановлена програма, що дозволяє працювати з телефоном за допомогою USB-інтерфейсу. Якщо її немає, ви можете інсталювати даний додаток з відповідного диска. Сам диск за замовчуванням поставляється в комплекті з мобільним телефоном. Щоб підключити телефон до ПК, вставте один кінець кабелю в USB-порт, а другий підключіть до відповідного роз'єму на телефоні.
4
Щойно програма пізнає телефон, відкрийте в ній папку з додатками, встановленими на пристрої. Виконайте інсталяцію програми ICQ, після чого розірвіть з'єднання з комп'ютером. Щоб скористатися встановленим додатком, активуйте на телефоні підключення до інтернету і авторизуйтесь в програмі, ввівши дані користувача у відповідні поля.
ICQ - один з найпопулярніших безкоштовних месенджерів. Серед його функцій онлайн-спілкування текстовими повідомленнями, аудіозвонкі, обмін файлів і багато іншого. Установка програми займає близько десяти хвилин, зате потім ви можете безкоштовно спілкуватися з друзями.
Інструкція
1
Зайдіть за посиланням, зазначеної в низу статті. Прокрутіть сторінку до кнопки «Скачайте ICQ», натисніть, скачайте файл.
2
Відкрийте файл установки. Виберіть мову встановлення, директорію призначення. Погодьтеся з умовами користування. Натисніть кнопку «Далі».
3
Уточніть настройки установки: установку Mail.ru-супутника установку сторінки Mail.ru як домашньої та інше. Виберіть необхідні функції і знову натисніть «Далі».
4
Дочекайтеся закінчення установки. Увімкніть або вимкніть опції: значок в панелі задач, значок на робочому столі.
5
Запустіть програму. Введіть логін і пароль. Можете користуватися.