Як зробити автосервіс.

Перш ніж відкривати автосервіс , визначитеся з тим, до якої категорії ви хочете його віднести. Виділяють чотири основних типи автосервіс а: авторизовані - ті, які працюють в чіткій взаємодії з офіційними дилерами; мережеві - ті, які беруть назва великої мережі і виступають від її імені; одиночні сервісні пункти, що не мають акредитації але здійснюють послуги нарівні з авторизованими центрами; індивідуальне надання послуг.
Інструкція
1
В першу чергу, визначтеся з вибором місця для автосервіс а. При цьому оцінюйте також перспективність навколишньої території на предмет зовнішньої реклами. Найбільш вигідне розташування - поруч з автомагістраллю, з автозаправними станціями або гаражними комплексамі.Учтіте, що автосервіс заборонено відкривати поруч з житловими будинками або водоймами, а робоча площа майбутнього ремонтного підприємства повинна складати тридцять квадратних метрів як мінімум.
2
Подбайте про залагодження бюрократичних формальностей. Необхідно погодити проектну документацію, а також остаточно вирішити питання з орендою і підготувати пакет документів у транспортну інспекцію.
3
Підберіть персонал. Для виконання найбільш затребуваних послуг шукайте висококваліфікованих робочих, інакше репутація вашого сервісу може серйозно постраждати від помилки недосвідченого працівника. Найпоширенішими ремонтними роботами є: кузовний ремонт, шиномонтаж, мастильно-заправні, контрольно-діагностичні, електротехнічекіе, балансувальні роботи.
4
Відробіть зв'язки з постачальниками запчастин. Майте на увазі, що наявність імпортного обладнання можна використовувати в рекламних цілях для залучення клієнта. Пам'ятайте про те, що для кожної марки машини іноземного виробництва існує своя комп'ютерна система діагностики, тому краще сконцентруватися на продукції одного-двох виробників.