Як зробити підлогу в кухні.

На польное покриття для кухні повинно відповідати всім вимогам: як з боку естетики, так і з практичного боку. Підібрати підлогу за кольором, враховуючи загальний стиль кухні, не так складно, в сучасному світі представлений досить широкий асортимент покриттів різних забарвлень і фактури. Пол на кухні не повинен боятися вологи, легко відмиватися від різних плям (у тому числі жирних) і не залишати ніяких подряпин від пересування меблів.
Інструкція
1
Лінолеум. Досить практичний варіант підлогового покриття для кухні. Плюси лінолеуму: низькі матеріальні витрати, легкий в укладанні, термін служби 8-10 років, хороша зносостійкість, має гарну теплоізоляцією, невибагливий у догляді. Досить широка гамма забарвлень допоможе вибрати майбутнім господарям лінолеум як з однотонним малюнком, так і з різними візерунками, і навіть з імітацією під дерево, паркет, метал або камінь. Мінуси лінолеуму: синтетичний матеріал, з якого виготовляють лінолеум, не самий екологічно чистий продукт. При покупці даного підлогового покриття звертайте увагу на запах: якщо він різкий і неприємний, то покупку краще відкласти, такий лінолеум не безпечний.
2
Коркове покриття. Дане на польное покриття - екологічно чистий матеріал. Виробляють коркове покриття з кори дуба. Плюси коркового покриття: завдяки особливим властивостям даного покриття, на хребет і суглоби підлогу надає сприятливу дію, зменшуючи навантаження. Також коркове покриття володіє хорошою звукоізоляцією і теплоізоляцією. Корковий підлогу - ідеальний варіант для астматиків та алергіків, він легкий в прибиранні і абсолютно не притягає пиль.Мінуси коркового покриття: укладку такого покриття краще довірити професіоналам. Це покриття обов'язково потрібно покрити спеціальним лаком, так як він не так влагоустойчив, як, наприклад, лінолеум. При неправильній укладанні і найменшому попаданні рідини на підлогу поверхня може здутися.
3
Плитка на підлогу. Одне з найпопулярніших підлогових покриттів. Будь то кераміка або кахель, це величезний простір для творчих фантазій, зручність і практичність. Плюси підлогової плитки: низькі матеріальні витрати, не боїться попадання прямих сонячних променів, побутової хімії, електричного струму. Плитка для підлоги - екологічно чистий продукт.Мінуси підлогової плитки: найбільший недолік - холодну підлогу і взимку, і влітку. Також фахівці рекомендують укладати підлогу тільки з неглазурованої, матовою плитки, щоб уникнути травм. Не дивлячись на низьку вартість такого матеріалу, щоб покласти дане на польное покриття, краще всього звернутися за допомогою до професіоналів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vhyRDUSYcsA