Як переглянути фото в "моєму світі". Як переглянути закриті фото в світі.

Соціальна мережа «Мій Світ» крім інших «примочок» надає користувачам можливість створювати особисті фотоальбоми . Дані альбоми можуть бути орієнтовані як для публічного перегляду, так і для перегляду обмеженим числом користувачів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Авторизируйтесь в соціальній мережі «Мій Світ». Для цього вам потрібно відвідати сторіночку: my.mail.ru і заповнити необхідні поля для входу. Якщо у вас немає облікового запису на даному проекті, вам слід зареєструватися. Зробити це можна таким чином.
2
Відкрийте головну сторінку проекту Майл.ру, ввівши в адресному рядку браузера url: mail.ru. У лівій частині сайту ви побачите форму для входу користувачів. На синьому полі даної форми буде розташована посилання «Реєстрація у пошті». Клікнувши по даному посиланню, ви будете переадресовані на сторінку реєстрації в поштовому сервісі. Тут вам потрібно вписати у відповідні поля певну інформацію. Внизу сторінки ви побачите порожній квадратик, навпроти якого стоятиме напис «Створити особисту сторінку на Мой Мир @ Mail.ru». Поставте галочку біля даного пункту і натисніть кнопку «Зареєструватися». Для вас буде створено новий поштовий ящик, а також персональна сторінка в соціальній мережі «Мій Світ», зайти на яку ви можете за відповідним посиланням в кабінеті користувача.
3
Щоб переглядати фотографії користувачів на проекті, вам достатньо відкрити особисту сторінку цікавить вас людини. Навпроти його аватарки ви побачите посилання «Фото», або ж «Альбоми користувача». Перейшовши за цим посиланням, ви перейдіть на перегляд фотографій, завантажених користувачем. Відзначимо, що для перегляду деяких акаунтів вам доведеться подружитися з даними людиною. Тільки після цього ви зможете дивитися його фотографії.