Як включити mail.ru agent.

Mail.Agent - програма, що дозволяє користувачам з різних куточків країни обмінюватися миттєвими повідомленнями. Установка і включення даної програми на комп'ютері здійснюється досить просто, для цього вам знадобиться трохи вільного часу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, програма Mail.Agent.
Інструкція
1
Перед тим як ви зможете включити агент, вам необхідно завантажити дану програму на комп'ютер, після чого виконати її установку. Також у вас повинна бути оформлена обліковий запис на сайті Mail.ru. Поговоримо про включення агента з самого початку.
2
Відкрийте будь-який інтернет-оглядач і введіть в адресний рядок адресу сайту: mail.ru. Опинившись на головній сторінці сервісу, зверніть увагу на синю форму авторизації користувачів. Над нею ви побачите вкладку «Агент». Клікніть по даній вкладці і натисніть кнопку «Завантажити Mail.Ru агент». Поки програма буде завантажуватися на ваш комп'ютер, поверніться на головну сторінку сайту, натиснувши на оглядачі кнопку «Назад».
3
У тій же синій формі ви побачите текстове посилання «Реєстрація у пошті». Клацніть по ній, після чого заповніть всі запропоновані поля на наступній сторінці. Ви також можете створити обліковий запис на проекті «Мій Світ», поставивши відповідні настройки реєстрації. Натисніть кнопку «Зареєструватися». До цього моменту завантаження програми повинна добігти кінця.
4
Відкрийте папку, в яку ви скачали інсталятор агента і перевірте його антивірусом. Якщо все гаразд, клікніть двічі по установникові і виконайте інсталяцію Mail.Ru Агента на ваш комп'ютер. Як тільки додаток буде встановлено, запустіть його, скориставшись відповідним ярликом. Відкриється форма входу користувача. Введіть отриманий раніше адресу поштової скриньки та пароль, який ви задали при реєстрації. Натисніть кнопку «Увійти». Таким чином, ви включите агент на своєму комп'ютері.