Як отримати налаштування інтернету.

Користуючись своїм мобільним телефоном, ви можете виходити в інтернет, скачувати контент, читати електронну пошту, обмінюватися з друзями інформацією та багато іншого. Для цього потрібно всього лише отримати на свій телефон настройки інтернету. У кожного оператора зв'язку існують для цього спеціальні номери.
Інструкція
1
У оператора зв'язку "Білайн" можна підключити інтернет (WAP) двома способами: через GPRS і без GPRS. У першому випадку одержати настройки можна, набравши команду * 110 * 181 #, а потім натиснувши кнопку виклику. У тому випадку якщо ви хочете підключити інтернет-з'єднання без GPRS, наберіть на своєму телефоні номер * 110 * 111 # і натисніть клавішу виклику. Після цього необхідно спочатку вимкнути, а потім включити свій мобільний телефон. Це потрібно зробити для того, щоб відбулася реєстрація телефону в мережі GPRS.
2
Замовлення налаштувань інтернету у оператора "МТС" можна здійснити прямо на офіційному сайті компанії, достатньо лише ввести номер свого телефону в спеціальному полі. Крім того, підключити інтернет ви можете за допомогою безкоштовного номеру 0876 або відправки порожнього смс-повідомлення на номер 1234. Може трапитися, що дані настройки у вас вже є на телефоні. Тоді буде достатньо лише активувати їх, вибравши необхідний профіль у налаштуваннях.
3
В "Мегафоні" автоматичні настройки можна отримати на свій телефон, заповнивши на офіційному сайті спеціальну форму. Після цього настройки прийдуть на ваш мобільний телефон в плині пари хвилин; вам стане доступний мобільний інтернет, відправка смс-повідомлень і багато іншого. Також ви можете скористатися номером 5049. Просто відправте на нього повідомлення з текстом 1 (для отримання налаштувань інтернету), 2 (для отримання настройок WAP) або 3 (для отримання настройок MMS). Крім того, налаштувати інтернет можна, просто зателефонувавши в службу підтримки абонентів за номером 0500 і назвавши модель телефону. Вам можуть надати допомогу співробітники "Мегафона", якщо ви звернетеся в будь-який офіс цієї компанії.