Як переглядати відеоролики.

Вперше підключившись до інтернету, ви отримуєте практично необмежені можливості. Безліч розваг, ігри, перегляд відеороликів - тепер це все стає вам доступним. Зауважимо, що перегляд відеороликів вимагає від користувачів певних настройок браузера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо говорити коротко, то переглядати відеоролики в мережі досить просто. Користувач запускає відтворення даного його відео і насолоджується переглядом. Але це тільки в двох словах. Насправді все трохи складніше, ніж може виглядати спочатку. Так для перегляду відеороликів в інтернеті ви повинні оснастити свій браузер спеціальним програмним забезпеченням - флеш плеєром. Поговоримо про те, як це можна зробити.
2
Найбільш поширений на сьогоднішній день флеш плеєр - Adobe Flash Player. Саме він необхідний для комфортного перегляду відеороликів в інтернеті. Щоб встановити дане доповнення до браузера, вам потрібно відвідати офіційний сайт розробника: adobe.com. На даному ресурсі клікніть по розділу «Downloads» (посилання розташована в шапці сайту).
3
На сторінці, натисніть кнопку «Get Adobe Flash Player». Виконайте завантаження додатки на ваш комп'ютер, після чого встановіть його. Для коректної установки вам доведеться закрити інтернет-оглядач.
4
Після того як флеш плеєр буде встановлений, ви зможете переглядати відеоролики в мережі. Якщо ж ви бажаєте позбавити себе від завантаження зайвих плагінів, ви можете поступити трохи інакше.
5
Відкрийте інтернет-оглядач, встановлений на вашому комп'ютері. Введіть в його адресний рядок наступний URL: google.ru/chrome. Ви будете переадресовані на сторінку, де зможете скачати браузер «Google Chrome». Даний браузер має неперевершену швидкістю інтернет-серфінгу і є найкращим оглядачем з усіх існуючих. Більш того, в нього за замовчуванням вбудовані всі компоненти для перегляду відеороликів в інтернеті. Скачайте інсталятор браузера і встановіть його на ПК. Тепер ви зможете насолодитися комфортним переглядом відео.
Задуматися про те, якою буде музика для відеоролика, необхідно ще на етапі розробки сценарію. Адже якщо у вас вже є готовий трек, і ви хочете накласти відеоряд саме на цю музику або пісню, темп і емоційне забарвлення відео повинні відповідати звуку. До того ж, не можна забувати про такі речі, як авторське право, хронометраж і сполучуваність звуків.
Музична озвучка відеоролика: основні прінціпиСуществуют два види роликів: відеоряд без закадрового тексту - і той, де такий текст передбачений сценарієм. Приміром, якщо ви робите коротку нарізку кращих моментів футбольного матчу, то такий формат не передбачає ні коментарів ведучих, ні інтерв'ю (тобто закадрового тексту). Гравці, що бігають по полю, голи, штанги, шестиметрові - все це можна накласти на енергійну пісню або музику. Якщо ж ви робите репортаж з дитячого свята, де чути голоси зі сцени, включені інтерв'ю з організаторами або гостями заходу, краще вибрати в якості музичного фону або мінусовку, або легку музику, відповідну темі відеоролика (наприклад, для дитячого свята можна взяти музику з мультфільму). Якщо поставити фоном такого ролика якусь пісню, її слова будуть змішуватися з голосами героїв вашого ролика, що негативно вплине на його сприйняття - глядачеві буде важко зрозуміти, що кажуть люди в кадре.Музику для озвучания краще написати самостійно (благо, в інтернеті є маса семплів і програм, призначених для створення музичних композицій), або дізнатися, чи не є трек, який ви вибрали, об'єктом авторського права. Якщо ви використовуєте чиюсь пісню або музичну композицію без дозволу автора, це може загрожувати великими неприємностями - від штрафу до позбавлення свободи.Что робити, якщо немає мінусовкіДопустім, вам дуже подобається якась пісня, а мінусовку до неї ви знайти не можете. Є два виходи з даної ситуації: замовити «мінус» у музикантів або в спеціалізованій студії, або самостійно зробити трек для музичної озвучки. В цьому випадку ви просто вирізаєте програші з потрібною вам пісні і міксуете їх один з одним за допомогою спеціальної программи.Громче або тихіше? Одна з найпоширеніших помилок при озвучці відеоролика - це незбалансована гучність. Приміром, ви підкладаєте під відеоряд музичний трек, який починається з тихої музики - а потім набирає гучність (або ж навпаки). А в ролику вже є власний звуковий ряд, що складається з закадрового тексту, інтерв'ю та інших звукових включень. Відповідно, гучність музики завжди повинна бути тихіше слів, виголошених з екрана.Еслі ж ви використовуєте в якості елементів озвучки такі треки, як звук фанфар, барабанів, дзвінок телефону, крик чаїв і т.п., вони теж не повинні заглушатись фонової музикою - інакше загальне сприйняття відеоролика буде змазаним. Потрібно пам'ятати, що завдання звукового ряду - «включити» у глядача певний асоціативний ряд, створити настрій, налаштувавши на потрібну хвилю. Якщо того не вдасться домогтися, всі праці по створенню відеоролика можуть піти прахом.