Як розмістити відеоролик.

На сьогоднішній день кожен користувач інтернету може викладати в мережу різну інформацію: повідомлення, зображення, аудіо, а також відеоматеріали. Подібну можливість користувачам надали спеціалізовані ресурси.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Бажаючи розмістити відеоролик в інтернеті, вам потрібно бути зареєстрованому на ресурсі, предоставляющем користувачам подібні можливості. Подібні ресурси сьогодні більш відомі як «відеохостінги». Сенс таких сайтів полягає в тому, що після реєстрації, користувач може завантажити на ресурс відео файл, який зможуть подивитися інші учасники спільноти.
2
Реєстрація на відеохостингу. Ви можете знайти подібні ресурси, скориставшись послугами пошукових систем (Google, Yandex та інші). Найбільш популярними на сьогоднішній день відеохостингу є сайти «RuTube» і «YouTube». Також до таких ресурсів можна віднести соціальні мережі, такі як «ВКонтакте», «Мій Світ» і т.д. Для реєстрації на відеохостингу вам необхідно відкрити головну сторінку сайту, на якій потрібно перейти по текстової, або графічної посиланню «Зареєструватися».
3
При реєстрації необов'язково вказувати свої реальні дані. Придумайте нік, вкажіть свою адресу електронної пошти і призначте пароль, який надалі буде використовуватися для входу на ресурс. Після реєстрації авторизуйтесь на сайті, скориставшись спеціальною формою.
4
Під авторизованим аккаунтом вам стане доступною посилання «Додати відео», або ж «Завантажити відео». Клікніть по даному посиланню і знайдіть в відкрилася формі відеоролик , що зберігається на вашому комп'ютері. Завантажте відео на сайт, натиснувши відповідну кнопку. Тривалість завантаження буде залежати від обсягу відео файлу і пропускної здатності вашого каналу.
Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Опублікований в блозі розповідь про подорож буде набагато цікавіше, якщо він доповнений відеороликом. Досить завантажити відео на YouTube, і ваші друзі побачать ті мальовничі місця, які ви відвідали.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузер
  • Відеофайл для завантаження
  • Доступ в інтернет
Інструкція
1
Створіть аккаунт на YouTube. Для цього потрібно відкрити в браузері сторінку http://www.youtube.com і клацнути по кнопці «Створити акаунт».
2
Заповніть реєстраційну форму: придумайте і введіть ім'я користувача, вкажіть країну, дату народження, стать і підтвердіть свою згоду з Умовами використання YouTube, Умовами надання послуг Google і політикою конфіденційності натисканням на кнопку «Приймаю».
3
На сторінці, введіть пароль, «капчу» (особливим чином деформовані букви і цифри) і клацніть по кнопці «Створити акаунт».
4
Дочекайтеся листи на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти. У листі ви отримаєте посилання лист підтвердження. Перейдіть по посиланню. Аккаунт на YouTube створений.
5
Натисніть на посилання «Додати відео», яка розташована в правій верхній частині сторінки. На сторінці, клацніть по посиланню «Додати відео». У вікні, провідника виберіть на одному з дисків свого комп'ютера відеофайл для розміщення на YouTube. Файл, який передбачається розмістити, повинен бути не довше 15 хвилин і не перевищувати 2Гб за розміром. Клацніть по кнопці «Відкрити».
6
Дочекайтеся закінчення завантаження відео. Вкажіть назву відео, додайте опис і ключові слова. Натисніть на кнопку «Зберегти зміни». Після закінчення обробки відео буде розміщено на YouTube і доступно для перегляду.
Зверніть увагу
Відео, завантажувати на YouTube, піддається постобробці. Будь-яка постобработка знижує якість відео, тому вибирайте для завантаження файли хорошої якості.
Корисна порада
Опис і ключові слова до розміщеного відео додавати не обов'язково, але бажано. Грамотно підібрані ключові слова полегшують пошук відео на YouTube. Крім того, оскільки YouTube об'єднує користувачів з різних країн, ключові слова бажано підбирати по-російськи і по-англійськи. Це збільшить шанс того, що розміщене відео буде переглянуто великою кількістю користувачів YouTube.