Як розкрутити журнал.

Для більшості журналів основним джерелом доходу є реклама, в той час як вона безпосередньо залежить від популярності та географії розповсюдження журналу. Виходить, що для того щоб збільшити доходи журналу, необхідно підняти його популярність серед клієнтів і підвищити його популярність. Для того щоб розкрутити журнал, досить використовувати кілька простих прийомів.
Інструкція
1
Використовуйте рекламу на радіо і телебаченні. Чим більше ваш журнал на слуху, тим більше люди звертатимуть на нього увагу при виборі журналу. Можливо, що їх також зацікавлять певні тематики вашого журналу, і вони будуть шукати його через це. Чим більше про журнал питатимуть, тим більші обсяги зможуть закуповувати у вас розповсюджувачі - газетні ларьки та інші магазини друкованої продукції.
2
Працюйте з місцями скупчення своєї цільової аудиторії. Приміром, якщо ваша цільова аудиторія - це молоді мами, залишайте стопки журналів в жіночих консультаціях, дитячих поліклініках як безкоштовні зразки, щоб ваші клієнти могли ознайомитися з ними і зробити свій вибір на вашу користь.
3
Використовуйте інтернет-сайт та соціальні мережі. Публікуйте частини статей або журналу у відкритому доступі на сайті з дублюванням в соціальній мережі. Ваше завдання при цьому - зацікавити потенційного клієнта вмістом журналу.
4
У випадку якщо ви видаєте спеціалізований журнал, що стосується, наприклад, будівництва, працюйте з юридичними особами. Здійснюйте холодні дзвінки як з метою пропозиції про розміщення реклами, так і з пропозицією отримати безкоштовний зразок для ознайомлення. Чим активніше будуть ваші менеджери, тим більше буде відомий ваш журнал.