Як розблокувати верстви в photoshop. Як разблокіривать шар в фотошопі.

Бажаючи відредагувати зображення в програмі Adobe Photoshop, вам спочатку потрібно розблокувати верстви . Робиться це досить просто за допомогою інтерфейсу фотошопа. Існує два способи, які дозволяють виконати розблокування шарів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до корекції зображення, вам потрібно його відкрити. Для цього запустіть Adobe Photoshop на вашому комп'ютері, скориставшись відповідним ярликом даної програми. Як тільки фотошоп буде готовий для подальшої роботи, ви можете відкрити потрібне зображення. Для цього вам потрібно навести курсор мишки на розділ «Файл», що розташований в лівій частині верхнього меню програми. Клікніть по цьому розділу і виберіть функцію «Відкрити». Для вас стане доступним завантажувальний вікно фотошопа, за допомогою якого ви зможете виконати пошук потрібного зображення і відкрити його (знайдіть картинку на комп'ютері та натисніть кнопку «Відкрити» у вікні завантажувача).
2
Після відкриття зображення ви не зможете вносити в нього які-небудь кардинальні зміни. Щоб файл став доступним для повного редагування, вам необхідно розблокувати шар зображення. Для цього вам потрібно скористатися можливостями верхньої панелі інструментів. Клікніть мишкою по розділу «Шари». Тут вам потрібно навести курсор на функцію «Новий». Виникне спливаюче вікно, де вам потрібно виконати дію «Із заднього плану». Таким чином, ви зможете розблокувати шар і приступити до подальшого редагуванню зображення.
3
Ви також можете розблокувати шар іншим чином. У правій частині програми ви побачите вкладку «Шари». Клікніть по даній вкладці (відкриється вікно, що відображає всі існуючі верстви ). Клікніть по заблокованому шару правою кнопкою мишки і виберіть функцію «Із заднього плану». Так вам вдасться розблокувати потрібний шар.