Як зробити чисту воду.

Багато міських люди звикли пити воду прямо з-під крана, не замислюючись про те, що вміст в ній величезної кількості всіляких хімічних сполук може згубно позначитися на стані їх організму. Особливо низька якість водопровідної води в крупних містах. Деякі люди, що піклуються про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких, встановлюють у своїх квартирах спеціальні фільтри для очищення води. Хоча зробити чисту воду в домашніх умовах можна і без допомоги дорогого устаткування.
Інструкція
1
Відмінними бактерицидними властивостями володіє срібло. Щоб очистити воду за допомогою цього поширеного металу, слід налити її у велику ємність, наприклад, каструлю або банку. Далі в воду слід опустити будь срібний предмет. Найчастіше для очищення води в домашніх умовах використовують срібні ложки і виделки. За добу іони срібла здатні очистити воду не гірше навіть самого сучасного і якісного фільтра.
2
Виробниками фільтрів для очищення води широко використовується активоване вугілля. А ця обставина дає підставу вважати, що такий поширений медичний препарат як активоване вугілля, який є в домашній аптечці кожної сім'ї, дійсно ефективний при очищенні води. Використовувати активоване вугілля для того, щоб очистити воду , нескладно. Для цього п'ять таблеток його слід загорнути в марлю або вату і покласти на дно посудини, наповненого водою. Дванадцяти годин цілком достатньо, щоб зробити воду чистою за допомогою активованого вугілля.
3
Зробити чисту воду можна ще й за допомогою її заморожування. Пластикову пляшку слід наповнити звичайної водопровідної водою і прибрати її в морозильник. Дістати пляшку необхідно тільки тоді, коли вода в ній перетвориться на лід. Непрозорі ділянки льоду вказують на те, що в них досить велика концентрація різних шкідливих речовин і домішок. Такі місця слід відколоти від основного шматка льоду. Що залишився прозорий лід можна розтопити і сміливо вживати в їжу.