Як переглянути диск на комп'ютері. Як переглянути на комп'ютері фото з диска відео.

Перш ніж приступити до перегляду якого-небудь диска , вам потрібно переконатися в тому, що на ньому відсутній шкідливе програмне забезпечення. Також вам не вдасться подивитися певні формати записаних на диск файлів, якщо на ПК не можуть бути встановлені необхідні кодеки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, диск, антивірусне ПЗ.
Інструкція
1
Щоб уникнути можливого зараження вашого комп'ютера, не поспішайте відкривати вміст диска відразу після його завантаження. В іншому випадку, якщо на носії будуть записані віруси, ви ризикуєте заразити систему небезпечними програмами і скриптами, які негативно позначаться на роботі вашого комп'ютера. Беручи це до уваги, запуск диска слід виконувати таким чином.
2
Вставте диск у привід, після чого дочекайтеся його остаточного завантаження. На робочому столі відкриється вікно автозапуску, яке вам необхідно проігнорувати (натисніть кнопку «Скасування»). Відкрийте папку «Мій комп'ютер». Тут вам потрібно знайти підключений привід з завантаженим диском. Клікніть по ярлику дисковода і виберіть в контекстному меню пункт «Перевірити на віруси» (для цього на комп'ютері має бути встановлено будь-яке антивірусне програмне забезпечення). Перевірка може зайняти від декількох секунд до двох-трьох хвилин. Якщо антивірус виявить на носії будь-які загрози, негайно вийміть диск з приводу і постарайтеся уникнути роботи з ним надалі. Якщо ж антивірус не буде виявлено жодної небезпеки, перейдіть до перегляду вмісту диска .
3
Якщо на диску зберігаються відео файли, у вас можуть виникнути певні проблеми з їх переглядом. Найчастіше подібні проблеми виражаються в тому, що на комп'ютері відсутній пакет необхідних кодеків. Щоб ви змогли переглянути відео файли, вам потрібно встановити на ПК програмне забезпечення «K-Lite Codec Pack». Його з легкістю можна знайти в інтернеті. Після установки кодеків, перевантажите систему і перейдіть до перегляду мультимедійного вмісту диска .