Як зробити оголошення в інтернеті.

Число людей, для яких інтернет стає основним джерелом інформації самого різного плану, постійно збільшується. Тому розміщення оголошення в глобальній мережі може мати дуже великий ефект. Процедура ж ця складності не представляє. Хіба що в більшості випадків передбачає реєстрацію на вибраному ресурсі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Складіть текст оголошення. Подумайте, яка інформація повинна зацікавити читача першим ділом, що саме потрібно до нього донести, на які питання він повинен відразу отримати відповідь.Якщо ви вирішили обмежитися одним ресурсом, зайнятися цим ви можете безпосередньо при розміщенні. Але більш ефективно охопити декілька, особливо якщо це можливо безкоштовно. В цьому випадку заздалегідь заготовлений текст, копійований в потрібне поле і редагований при потребі під вимоги конкретного сайту, значно заощадить ваш час.
2
Виберіть коло ресурсів, на яких ваше оголошення знайде саме того читача, який вам потрібен. Навряд чи розумно розміщувати пропозицію особистого знайомства на діловому порталі, а рекламу товару або послуги - замість анкети на сайті з пошуку другої половини. Та й недовго вашу пропозицію в обох випадках там провісіт.Для реклами дитячого товару підходящим місцем буде соціальна мережа для батьків, прибамбасів для риболовлі - форум рибалок, квартири на добу в популярному місці - туристичний портал, а житла на продаж - дошка оголошень по нерухомості. Нерідко ефективні різні регіональні тематичні ресурси або сайти загальної спрямованості, що мають розділи по тематиці вашого оголошення.
3
Деякі ресурси дозволяють розмістити оголошення без реєстрації. У більшості випадків вона все ж потрібно. Але наявність аккаунта дає і додаткові переваги: можливість зняти оголошення , відредагувати, повідомити, що воно втратило актуальность.Процедура ця нескладна. Від вас вимагається придумати логін і пароль, при необхідності вказати додаткові ідентифікатори, вказати свої контактні дані. Може знадобитися й інша особиста інформація, зазвичай не демонстрована іншим користувачам без вашої згоди.
4
На дошці оголошень і подібних ресурсах від вас вимагається вибрати рубрику і підрубрику і вставити текст у відповідне поле (або набрати його прямо в ньому) або ж відзначити галочками актуальні варіанти, вставити ті чи інші значення в призначені для них поля - залежно від інтерфейса.На форумі потрібно вибрати розділ підходящої тематики, створити тему, придумати заголовок (наприклад, «Продам 2-кімн. квартиру в такому-то районі») і поставити текст оголошення першим повідомленням.