Як розблокувати яндекс-гаманець. Як дізнатися про блокування яндекс гаманця.

Найчастіше блокування гаманця в системі " Яндекс .Деньгі" відбувається через те, що власник рахунку, не пройшовши процедуру ідентифікації, маніпулює чималими грошовими сумами. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, вам необхідно виконати певні дії.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Після того, як вам був поставлений заборона на платіжні операції з вашого гаманця, на всякий випадок поцікавтеся у адміністрації, що стало причиною блокування. Якщо всьому виною виявився не ідентифікований аккаунт, вам потрібно виконати ряд дій для вашої верифікації в системі, а також подальшої розблокування гаманця.
2
Відкрийте головну сторінку " Яндекс .денегі" і зверніть свою увагу на номер рахунку, відображений у верхній лівій частині сторінки. Біля нього ви побачите іконку питання. Клікніть по ній. Система повідомить вас про те, що рахунок не ідентифіковано. Тут вам буде запропоновано пройти ідентифікацію, скориставшись будь-яким зручним для себе способом. Найбільш простий варіант - авторизований платіж через систему Contact. Проте в деяких випадках від вас можуть зажадати надання письмових документів, завірених нотаріусом та підтверджують той факт, що ви і людина, на чиї дані оформлений яндекс-гаманець - одна особа.
3
Вибравши зручний для себе спосіб ідентифікації, виконайте всі необхідні дії згідно інструкції на сайті. Після того, як ваша особистість буде встановлена, яндекс-гаманець знову стане доступним (якщо він оформлений безпосередньо на ваше ім'я).
4
Щоб уникнути таких проблем, ще на стадії реєстрації вам необхідно вказати свої реальні дані, а також вжити необхідних заходів для вашої ідентифікації (зареєструвавшись, клікніть по іконці питання, розташованої біля номера рахунку).