Як розкрутити автосервіс.

Якщо ви вирішили відкрити автосервіс , найкращим для нього буде розташування поруч з автомагістраллю, автозаправкою, або гаражами. В цьому випадку ваші витрати на рекламу будуть мінімальні. Якщо ж ви вибрали який-небудь іншу ділянку, краще змініть своє рішення до укладення договору про оренду. Вищевказані місця володіють найбільшою прохідністю і можуть залучити максимальну кількість клієнтів при правильній рекламі.
Інструкція
1
Перш за все, подбайте про вивісці. Для того щоб ваш автосервіс був помітний, необхідно розмістити велику та яскраву вивіску з великими буквами. Найкращим варіантом буде розмістити три щита: один безпосередньо на будівлі автосервіс а і по одному на двох смугах дороги, на кожній смузі руху (відповідно до напряму руху).
2
Непоганий ідеєю також буде відзначитися в дорожніх покажчиках в радіусі кілометра для того, щоб людям було простіше всього вас знайти. Знак повинен бути також виконаний у формі плаката з вказівкою напрямку, адреси та контактного телефону.
3
Домовтеся з власниками найближчих автозаправок про те, щоб на в'їзді на автозаправку також перебували ваші рекламні щити. Запропонуйте їм певну винагороду за розміщення реклами на їх автозаправці. Також можливий варіант з візитками автосервіс а, які перебуватимуть у касовій стійки.
4
Використовуйте накопичувальну систему знижок, а також акції зниження цін на послуги, які будуть анонсуватися по радіо і телебаченню під час її проведення. Цим ви зможете залучити й утримати клієнта.