Як розібрати патрон у дрилі.

Електродрель - незамінний помічник в домашньому господарстві. Але навіть при дбайливому зверненні дриль від частого використання може іноді підвести. Як тільки ви помітили, що свердло в патроні провертається, зубчастий обід починає рухатися насилу, а кулачки затискного патрона погано центруються, значить, прийшов час міняти патрон.
Вам знадобиться
  • Викрутка, ключ для патрона, лещата, гайковий ключ, молоток, пробійник
Інструкція
1
Заміна зажимного патрона - операція нехитра, але чревата однією складністю: іноді буває скрутно від'єднати старий патрон. Найчастіше патрон закріплений гвинтовим стрижнем, рідше - шпинделем.
2
Широко відкрийте затискної патрон, а потім відкрутіть гвинт викруткою в правому напрямку (там ліва різьба). Якщо з першого разу не виходить від'єднати гвинт, обережно обстукаєте головку гвинта молотком і спробуйте відкрутити тепер.
3
Щоб при обертанні шпинделя патрон НЕ провертався, притримайте його ключем для патрона або затисніть в слюсарні лещата з пластиковими або мідними «губками».
4
Після отворачивания гвинта можна відгвинтити старий патрон і замінити його новим. Новий патрон надіньте на шпиндель і міцно затягніть патронним ключем. Поставте утримує гвинт, обертаючи його ліворуч. Дриль знову готова до роботи по втіленню в життя ваших найсміливіших ремонтних фантазій.