Як зробити літаючого змія. Як зробити повітряного змія в домашніх умовах.

Повітряний змій - це найперший літальний апарат, який був зроблений людиною. Історія його появи дуже древня - кілька тисяч років тому його придумали в Китаї. Сьогодні діти дуже люблять запускати повітряного змія . Зробити його самостійно не складе труднощів, необхідно лише знайти необхідні матеріали і запастися терпінням.
Вам знадобиться
  • - дві пятімілліметровий гладкі дерев'яні палички (дна довжиною 1 м, інша 80 см);
  • - подарункова пакувальний папір;
  • - 30 м тонкого шнура (мотузки);
  • - клей;
  • - невелика пилка (можна взяти пилочку для нігтів);
  • - ножиці;
  • - лінійка.
Інструкція
1
пилки зробіть на обох кінцях (з торця) паличок пропили глибиною в 3 мм.
2
Складені навхрест палички зв'яжіть мотузкою і закріпіть клеєм так, щоб більш коротка паличка своєї серединою лежала на довгій паличці в 20-ти см від одного з її кінців.
3
Намотайте по площині отриманого каркаса 7 м мотузки, захоплюючи всі чотири кінця паличок і вставляючи мотузку в усі пропили. Зауважте вузлом мотузку на нижньому кінці, а чотири метра залиште вільними - це буде хвіст змія .
4
Виріжте з подарункового паперу три квадрата зі сторонами по 20 см кожна, і складіть кожен гармошкою, потім прив'яжіть отримані бантики до хвоста змія на однаковій відстані один від одного.
5
Покладіть каркас змія на красиву папір і обріжте її по ньому так, щоб з усіх боків папір виступала на 2 см. Виступаючі паперові краю підігніть під мотузку і приклейте для міцності.
6
Прикріпіть до чотирьох кутах чотири шнурка (довжина кожного 60 см), потім, з'єднайте їх разом на досить довгій мотузці (20 см), яку намотайте на лінійку - тримаючись за неї, можна сміливо відпускати змія .
7
Ось так просто за допомогою підручних канцелярського приладдя можна зробити літаючого змія .Тепер найважче. Пам'ятайте, що змій злітає тільки проти вітру. Тепер треба побігти і потягнути його за собою, а коли він почне набирати висоту, поступово відпускати мотузку, накручену на лінійку. Якщо буде вітерець, змій стане злітати швидше і, нарешті, опиниться в небі.