Як зробити спортивні тренажери.

Оточені суєтними справами, ми рідко знаходимо час для себе коханих. Приготування їжі, годування діток, прибирання ... Заняття в спортзалі здаються недозволеною розкішшю і в плані часу, і в плані грошей. Та й купити додому спортивні тренажери дозволить собі не кожен. Вихід є, потрібно лише уважно придивитися до того, що оточує нас вдома.
Інструкція
1
Основний спортивний снаряд на фітнесі - це гантелі. Спробуємо знайти заміну їм. Найчастіше в цих цілях використовують пластикові пляшки, наповнені водою. Але у таких снарядів є 2 недоліки - їх незручно тримати і вода в пляшці постійно зміщує центр ваги, що заважає тримати потрібний ритм. Вихід - взяти невеликі пляшки і насипати в них пісок, сіль або рис. Сіль значно важче води, а значить і гантель з тим же вагою можна зробити меншого розміру.
2
Гімнастичний ролик, який допомагає в спортзалі качати м'язи преса і спини, цілком можна замінити качалкою. Щоб вона крутилася вільно, її кони потрібно вставити в пластикові або металеві трубки більшого діаметра. Займатися з таким тренажером просто: сядьте на коліна на підлогу, поставте ролик-качалку перед собою і, напружуючи м'язи преса, покотилися її вперед, а потім також поверніться у вихідне положення.
3
Справжній гімнастичний обруч досить важкий. Чим більше вага обруча, тим сильніше його масажне дію, тим більше опрацьовуються м'язи живота. Купіть звичайний обруч, розріжте його і засипте всередину той же пісок, рис або сіль. Потім з'єднайте кінці і акуратно замотайте ізолентою. Коли почнете крутити, не дивуйтеся появи синців. Це нормально. З часом шкіра на животі прийде в тонус, судини зміцняться, і синці більше з'являтися не будуть.
4
Пристосуйте під гімнастичну лаву диван або кушетку. Встаньте до неї спиною, обіпріться руками, лікті заведіть назад. Повільно опускайтеся і піднімайтеся, згинаючи і розгинаючи руки. Це так зване зворотне віджимання, яке дуже ефективно опрацьовує м'язи рук. Якщо ви підставите під ноги табуретку, то ефективність вправи зросте в рази.