Як зробити шкіру в фотошопі загорілої. Як зробити в онлайн фотошопі шкіру засмаглою.

Не завжди фотоапарат передає всі кольори і відтінки так, як нам того хочеться. Наприклад, шкіра на знімках нерідко виходить недостатньо засмаглій. Виправити це дуже легко за допомогою програми Adobe Photoshop. При цьому зовсім не обов'язково робити якісь складні операції. Досить правильно користуватися звичайною кистю і режимами накладення шарів.
Вам знадобиться
  • Фотошоп.
Інструкція
1
Відкрийте зображення в Adobe Photoshop. Двічі клікніть по шару «Фон», щоб розблокувати його. Шар автоматично перейменується в «Шар 0». Проведіть всі необхідні для вашої фотографії операції (різкість, контрастність, поправте при необхідності гистограмму).
2
Створіть новий абсолютно порожній прозорий шар. Візьміть інструмент «Пензель». Виберіть колір, близький до тілесного відтінку шкіри. На створеному чистому шарі пензлем (жорсткість виставте на 0) зафарбуйте всі ділянки, на яких відкрита шкіра (обличчя, руки, ноги і т.п.). Уникайте зафарбовування зубів і очей. Фарба повинна дуже акуратно покривати шкіру : без пропусків, і не вилазячи за кордону.
3
Змініть режим накладання шарів на «Множення». Результат вийде дуже «африканським». Тому слід змінити прозорість і видимість шару. Рухайте повзунки, поки не отримаєте необхідний реалістичний результат.
4
Якщо ви хочете трохи змінити відтінок шкіри, то застосуєте до шару, на якому ви малювали шкіру , інструмент корекції «Тон/насиченість». Відкрийте пункт меню «Зображення - Корекція - Тон/насиченість». Тут ви можете забрати зайву червоність або жовтизну або зовсім зробити шкіру незвичайного кольору. Відрегулюйте насиченість і яскравість кольору. Збережіть отриманий результат і насолоджуйтеся річним засмагою.
Якщо ви не змогли провести літо в сонячній країні, але хочете виглядати засмаглим і відпочив на фотографіях, «Фотошоп» надає зручну можливість для здійснення цього бажання.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленим «Фотошопом», фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте в «Фотошопі» фотографію, яку хочете змінити. Перш за все, потрібно виділити шкіру. Ви можете здійснити це кількома способами, виберіть зручний і знайомий вам. Наприклад, за допомогою інструменту «Перо» або через канали. Якщо ви використовуєте перший спосіб, виділіть потрібну область, замкнувши контур. Натисніть правою кнопкою миші по виділеному фрагменту і виберіть у випадаючому меню «Утворити виділену область».
2
Створіть новий шар, натиснувши відповідну кнопку на панелі шарів справа. Ви побачите, що новий шар з'явиться вище основного.
3
Визначтеся, наскільки сильним ви хочете зробити загар на фотографії. Найкраще подивитися фотографії засмаглих людей в інтернеті, зберегти підходящу вам, відкрити її у вікні редактора і за допомогою інструменту "Піпетка" (на панелі ліворуч) вибрати вподобаний колір.
4
Поверніться до своєї фотографії, щоб зробити заливку на новому шарі. Цю дію можна викликати за допомогою поєднання клавіш Shift + F5 або через меню програми: «Правка» - «Заливка» («Edit» - «Fill»). У вікні, виберіть «Колір переднього плану» («Foreground Color») і підтвердіть дію. Ніякі інші параметри змінювати або задавати не потрібно. Також можна просто вибрати потрібний значок на панелі інструментів і кликнути мишею в потрібну область. В результаті заливки обраний вами ділянку шкіри повністю забарвиться в потрібний колір. Не лякайтеся, коли побачите, що поки це ще не схоже на загар.
5
Поміняйте режим накладення на «М'яке світло» («Soft Light») і зменшіть прозорість шару, щоб зображення прийняло природний вигляд. Зробити це можна в панелі шарів у верхніх випадаючих налаштуваннях. Рівень прозорості виберіть самостійно, в залежності від ваших уподобань і споконвічного кольору шкіри на фотографії. Спробуйте різні настройки, рухайте повзунок, змінюйте прозорість і колір засмаги, щоб домогтися потрібного результату.
6
Якщо ви на початковому етапі виділяли тільки шкіру, то можете вже насолоджуватися отриманим віртуальним загаром. Якщо разом із засмагою потемніла і одяг, то доведеться виконати ще один крок. Для нового шару, який ви створили, створіть маску, щоб приховати частини з одягом. Зробити це можна, натиснувши на відповідну кнопку на панелі шарів знизу. Потім зафарбуйте непотрібні частини чорним кольором за допомогою інструменту «Кисть». Після цього заливка коричневим кольором не застосовуватиметься до одягу.