Як розкрутити рекламне агентство.

Протягом усієї своєї роботи життєздатність рекламного агентства залежить від активності його менеджерів і від уміння керівника організовувати виробничий процес. Існує поширена думка, що діяльність і успіх рекламного агентства на сто відсотків залежить від людського фактора. Що ж, доля правди в цьому є, але існує певний базис, на якому повинна ґрунтуватися розкрутка рекламного агентства.
Інструкція
1
В першу чергу, використовуйте інтернет. Роблячи ставку на інтернет, ви торкаєтеся не тільки локальний ринок. Замовте просування та оптимізацію сайту настільки, наскільки вам дозволяє бюджет. Пам'ятайте, що важливе значення має і слоган, який повинен бути яскравим і чітким, але не зухвалим. Використовуйте вірусний маркетинг, щоб поширити інформацію про вас в соціальних мережах - чим більше про вас говоритимуть люди, тим більше ви будете відомі.
2
Інтернет-сайт хороший як додаток до основного фронту робіт, не забувайте також і про локальний ринок. В цьому випадку варто приділити максимум уваги рекламуванню своєї діяльності. Придумайте ідею, яка яскраво і незвично заявить про вас, і використовуйте її для того, щоб звернути на себе увагу. Вона повинна бути найкращим варіантом креативного рішення, яке ви можете реалізувати на даний момент часу. Періодично оновлюйте рекламу.
3
Тренуйте своїх менеджерів. Вони є вашою рушійною силою, локомотивом, який повинен вести вас до успіху. Обов'язково проводите регулярні тренінги та вводите бонусну систему стимулювання продажу. Основною діяльністю менеджера є пошук клієнтів - значить, необхідно забезпечити його базою клієнтів, яку він може або самостійно брати з інтернету, або ви йому їх передаєте. Введіть щоденну звітність з метою контролю за діяльністю співробітників.