Як зробити макіяж для школи. Як користуватися підведенням для очей.

Макіяж і школа, ці два слова якось не дуже поєднуються між собою. Безумовно, обговорювати можна лише макіяж для дівчаток старших класів, яким він потрібен здебільшого у вільний від уроків час, щоб трохи підкреслити свою яскравість.
Інструкція
1
Отже, погодьтеся, що в школу краще ходити без макіяжу. Але будь-яке правило не обходиться без винятків. Шкіра обличчя у дівчаток старших класів іноді залишає бажати кращого, в таких випадках вони намагаються приховати деякі дефекти за допомогою косметики. Необхідно пам'ятати, що всі кошти, якими ви користуєтеся, повинні бути на натуральній основі, не викликати алергії і мати світлі відтінки.
2
Зробити макіяж для школи можна за допомогою акуратно нанесеною тональної основи, яку треба підібрати в тон вашої шкіри.
3
Сьогодні модно користуватися підведенням для очей, але, швидше за все, це косметика для дорослих, а якщо вона зроблена чорним кольором, то зорово робить вас старше. Якщо вже так хочеться користуватися підведенням, краще віддати перевагу коричневий колір і відмовитися від будь-яких тіней, щоб не зіпсувати загального враження від макіяжу.
4
Вирушаючи в школу, від користування пудрою розумніше відмовитися взагалі або хоча б наносити її на зволожене кремом обличчя.
5
Денний макіяж повинен бути абсолютно непомітним, домогтися такого ефекту не так-то просто. Якщо ваш природний колір губ яскравий і соковитий, постарайтеся не користуватися помадою якомога довше, жодна помада не замінить краси природних губ юної красуні. Але не всім дано мати вишневі губи від природи. Молодим дівчатам з блідим кольором губ рекомендується користуватися прозорим блиском, світлої помадою в тон шкіри і непомітним олівцем для губ.
6
Краще, якщо туш для вій буде коричневого кольору, щоб зробити макіяж для школи менш помітним. Чорний колір туші занадто видно і не дуже підходить для молодих дівчаток. Наносити туш бажано дуже акуратно, зайва фарба виглядає недбало, та й просто може розтектися по обличчю в самий невідповідний момент. Подумайте двічі, перш ніж наносити косметику на ваше ніжне обличчя, 90% краси - це здорова і молода шкіра.