Як зробити собі укол в ногу. Як зробити укол самому собі.

Ставити укол самому собі набагато зручніше в ногу , ніж в сідницю. Але перш ніж щось вводити в організм, потрібно відвідати фахівця, який дасть рекомендації і назве термін лікування тим чи іншим препаратом. Самолікування не дає позитивний результат, а найчастіше навпаки - негативний. Якщо вам призначили курс лікування ін'єкціями, купите шприци і спиртову настойку і можете приступати до процедури.
Інструкція
1
Помийте з милом і продезінфікуйте руки спиртом. Якщо ви будете ставити укол в стерильних рукавичках, можете не проводити спиртову обробку. І тільки після цього наповнюйте шприц розчином. Потім прикрийте голку ковпачком і відкладіть його вбік.
2
Якщо ви будете ставити ін'єкцію в стегно, сядьте на стілець і зігніть ногу в коліні. При введенні укол а в литковий м'яз ногу потрібно поставити на стілець під нахилом в 40-45 градусів. Обробіть приблизне місце укол а спиртом. В стегно ін'єкцію потрібно ставити в передню частину, а в ікру - в задню, де товщі шар м'язової тканини.
3
Увіткніть голку в м'яз на глибину приблизно 2/3 від загальної довжини. Введіть лікарський засіб з тією швидкістю, з якою було призначено лікарем. При вилученні голки зі шкіри швидко прикладіть ватку зі спиртом і потримайте кілька хвилин, щоб зупинити кров.
4
Якщо в місцях укол ов утворилися ущільнення, зробіть сітку з йоду або прикладайте грілку. Якщо стан буде ускладнюватися, негайно відвідайте лікарню, іноді починаються гнійні запальні процеси, які вимагають хірургічного втручання.