Як розрахувати середню кількість працівників.

Основне гідність всіх організацій - це його кадри! Так свідчать традиційні методики менеджменту. Найчастіше для статистики, аналізу або розрахунку виробничих показників діяльності організації потрібно визначити середнє кількість працівників , яке розраховується на підставі формули, розробленої Росстат ще в 2008 році.
Вам знадобиться
  • Штатний розклад
  • Калькулятор
  • Ручка і блокнот
Інструкція
1
Визначте середню чисельність фахівців спискового складу або кількість співробітників, які офіційно працевлаштовані на підприємстві. Даний показник дорівнює сумі співробітників, які трудяться повний і неповний день. Число співробітників, трудящих повний робочий день, визначається на кожне число місяця і множиться на кількість днів (робочих) у місяці. А ось число співробітників, що працюють неповний день, визначається наступним чином - число відпрацьованих годин * нормативна тривалість дня * кількість днів у місяці. Цей показник розраховується окремо на кожного працівника, підсумкові числа складаються між собою.
2
Розрахуйте чисельність співробітників, що працюють по совместітельствуПосле того як визначена чисельність фахівців спискового складу, переходять до розрахунку чисельності працівників - зовнішніх сумісників, тобто фахівців, які працюють на підприємстві неофіційно і заміщають кого-небудь зі співробітників. Розрахунок цього показника аналогічний розрахунку числа співробітників, які працюють неповний день.
3
Розрахуйте чисельність співробітників, що працюють за цивільно-правовим договоруДалее визначаться середня чисельність працівників , які виконують свої обов'язки на підставі цивільно-правового договору. Порядок обчислення даного показника наступний: спочатку розраховується, скільки співробітників працювало кожен окремий календарний день у місяці. Потім підсумкові цифри складаються і діляться на кількість місяців.
4
Розрахуйте середню чисельність сотрудніков.В цьому пункті необхідно скласти всі отримані раніше показники. Таким чином, розрахунок кількості працівників - це досить складний процес, що вимагає від бухгалтера величезної кількості часу і уваги. Кожен фахівець і кількість відпрацьованих ним годин повинні враховуватися в цьому показнику, саме тому часто середнє кількість працівників вважається за допомогою спеціально розроблених програм.