Як розповісти про свою компанію.

Для того, щоб налагодити якомога більше партнерських зв'язків, необхідно регулярно брати участь у виставках, конференціях та інших подібних заходах. Ці місця щонайкраще підходять для презентації компанії , її послуг, а також пошуку нових клієнтів і партнерів. Слід, однак, мати на увазі, що максимум, що ви зможете зробити - це запам'ятатися потенційному патнеров. І саме тому ваша мета - запам'ятатися з хорошого боку.
Інструкція
1
Почніть презентацію себе з позначення назви компанії і коротко скажіть про її діяльність. Найкраще, якщо все опис насправді включатиме всього пару слів, наприклад: "ТОВ" Роги і копита ". Рогу, копита оленя та козулі". Ваше завдання - створити комфортне спілкування, зацікавити співрозмовника, а наосліп зробити це проблематично.
2
Надайте слово співрозмовнику. Як можна детальніше розпитайте його про компанії . Особливу увагу приділяйте тому, які товари і послуги необхідні його компанії в тут і зараз, візьміть на замету як ті перспективи, які він вам позначить, так і ті, яких він може не бачити.
3
Починайте презентацію своєї компанії тільки після того, як ви з'ясуєте, що саме вони шукають. Розкажіть коротенько про те, що і для кого ви виробляєте, розкажіть про гучні проектах і великих замовників, якщо таких немає, то використовуйте виключно опис тих послуг, які можуть бути йому цікаві. Ні в якому разі не продавайте послуги - висновок про їх корисності він повинен зробити сам.
4
Супроводжуйте презентацію роздатковим матеріалом, який ви принесли з собою для наочності. Використовуйте його для ілюстрації своєї діяльності та для того, щоб ваш потенційний партнер зрозумів більш чітко, що саме представляє з себе ваша організація. Завершіть знайомство обміном візитками і усною домовленістю про здзвонитися найближчим часом.
Спілкуючись англійською мовою, потрібно бути готовим сказати кілька слів про себе. Самопрезентація повинна бути добре підготовленою, відскакувати від зубів і розташовувати до себе співрозмовників, бути співзвучна їх інтересам. Необхідно вміти розгорнуто відповісти на ряд питань про вашому імені, вік, місце народження і проживання, освіту, професію, захопленнях. При складанні тексту потрібно добре розуміти, де і за яких обставин ви будете його використовувати: для робочих цілей (коротко, з упором на професійний досвід роботи) або для неформального спілкування (розгорнуто, емоційно, з безліччю подробиць).
Вам знадобиться
  • Англо-російський і російсько-англійський словник
  • Комп'ютер з текстовим редактором або аркуш паперу
  • Доступ до мережі інтернет та он-лайн перекладачам
Інструкція
1
Почніть зі слів: "Let me introduce myself" або "I would like to present myself", що означає «дозвольте представитися».
2
Розкажіть про те, як вас звуть. "My name is Natalie Elster". По батькові використовується за бажанням.
3
Вирішіть, чи хочете ви говорити про свій вік, місце народження та місце проживання, вашій родині або сімейний стан? Чи важлива ця інформація вашому співрозмовнику? "I am 29 (twenty nine) years old. I was born in Kaliningrad in 1982. And now I live in Moscow. I live with my parents. I'm not married yet ", що означає« Мені 29 років. Я народилася в Калінінграді в 1982 році. А зараз я живу в Москві/Я живу з батьками. Я ще незаміжня ».
4
Розкажіть про вашу освіту: "In 2000 I graduated from ... State University, the faculty of Law" - «У 2000 році я закінчила ... Державний Університет, юридичний факультет».
5
Розкажіть про досвід роботи: "I work as a lawyer in a big trade company since 2001. I like my job very much." - «Я працюю юристом у великій торговельній компанії з 2001 року. Мені дуже подобається моя робота ».
6
Розкажіть про ваші захоплення: "I like winter sports, music and shopping. I'm fond of travelling, I have already visited more than 10 foreign countries. My favorite singer is Robby Williams "-« Я люблю зимові види спорту, музику і шопінг. Я обожнюю подорожувати, я відвідала вже більше 10 іноземних держав. Мій улюблений співак Роббі Вільямс ».
Зверніть увагу
Намагайтеся писати односкладовими пропозиціями. Уникайте двоякого тлумачення. Будьте толерантні в судженнях і описі своїх інтересів.
Корисна порада
При підготовці розповіді про себе оберіть блочно-модульну систему тексту. Кожен блок може бути опущений без втрати загального сенсу.