Як зробити теплі підлоги у ванній.

Ванна - місце відпочинку і релаксації після трудового дня. Комфортну і затишну ванну кімнату можна створити своїми руками, не вдаючись до допомоги фахівців. Одна з останніх сучасних новинок - тепле підлогове покриття.
Інструкція
1
Демонтуйте старе підлогове покриття.
2
Підготуйте стояк для підключення теплої підлоги. Стояк гарячого водопостачання встановіть поліпропіленовий. При врізки кранів в центральний стояк обов'язково запросіть сантехніків з обслуговуючої ваше житло організації. Вони швидко і якісно виконають цю роботу, адже необхідно знати, який розлив у вашому домі: верхній або нижній.
3
Покладіть гідроізоляцію. Від протікання води ніхто не застрахований. Найоптимальніший варіант - використання гідроізоляційного матеріалу Лінокром або Изофлекс. Укладайте даний матеріал обов'язково внахлест, шви з'єднуйте будівельним феном або паяльною лампою.
4
Залийте чорнову стяжку підлоги з суміші цементного розчину і керамзиту. За допомогою рівня зробіть позначки по периметру ванній кімнати. Пам'ятайте, чорнова стяжка повинна бути на 5-7 см нижче чистового статі. Не звертайте увагу на невеликі нерівності, головне, щоб суміш не виходила за межі відміток. Протягом 2-3 днів змочуйте стяжку невеликою кількістю рідини (за допомогою лійки).
5
Перед укладанням труб нанесіть фольгований утеплювач. Він виконає роль теплового крана. На стиках утеплювач склейте спеціальним алюмінієвим скотчем. Труби прикріпіть до стяжки і підключіть до стояка. На висновок труб встановіть фитинг, сполуки змастіть силіконовим герметиком (він повинен витримувати температуру понад 90 градусів). Після того як герметик підсохне, можете запустити і перевірити вашу систему теплої підлоги. Якщо немає ніяких протікання, і система функціонує добре, відключіть тепла підлога, він повинен охолонути перед продовженням робіт.
6
Залийте чистову стяжку. Укладіть спеціальну кладочную сітку, встановіть маяки і залийте підлогу тієї ж сумішшю, яку використовували при чорнової стяжки. Уважно стежте, щоб поверхня була рівною. Вже наступного дня поли підсохнуть і набудуть світло-сірий колір.
Корисна порада
При покупці труб для установки теплої підлоги вибирайте безшовні металопластикові труби.