Як зробити своїми руками карнавальну маску. Як зробити карнавальну маску своїми руками.

Настав спекотне літо, час веселих пляжних вечірок у всіх можливих і неможливих стилях. Латинська, кубинська, гавайська, іспанська та інші вечірки припускають якщо вже не дотримання певного дрес-коду, то наявність карнавальної маски вже точно. Однак знайти необхідну в спеціалізованих магазинах виходить не завжди. Що ж, немає нічого простіше, ніж зробити її своїми руками .
Вам знадобиться
  • пластилін, старі газети, білий папір, клей, пензлики, канцелярський ніж, дирокол, наждачний папір, акрилові фарби, бісер, невеликі намистини, пір'я, стрічка або тасьма.
Інструкція
1
Виліпити модель майбутньої карнавальної маски з пластиліну, в залежності від обраного вами образу.
2
Старі газети розірвіть або розріжте на невеликі шматочки, з них формуватиметься основа карнавальної маски.
3
Накладіть на пластилінову основу перший шар різаних газетних шматочків, змастіть їх клеєм і приступайте до наступного шару. Повинно вийти приблизно 10-15 шарів паперу. Останній же зробіть не з газети, а зі шматочків білого паперу.
4
Дайте виклейкі добре просохнути і зніміть її з пластилінової основи.
5
Висохлу заготовку карнавальної маски акуратно обріжте по контуру канцелярським ножем, проріжте отвори для очей і рота.
6
Акуратно зашкурьте маску наждачним папером щоб уникнути задирок на її поверхні.
7
Нанесіть перший шар білої акрилової фарби, дайте їй висохнути. Повторіть теж саме з виворітного боку. Приступайте до подальшої розмальовці карнавальної маски, прикрасьте її за бажанням намистинами, бісером, пір'ям, акуратно приклеюючи їх до поверхні. Проявіть фантазію.
8
Пробийте діркопробивачем з двох сторін по отвору для кріплення в них зав'язок.
9
Просмикніть в пророблені діркопробивачем отвори рівні частини стрічок або тасьми. Зафіксуйте кінці зав'язок за допомогою клею.