Як збільшити баси на комп'ютері. Як зробити частоти на комп'ютер при прослуховуванні музики.

Для того, щоб слухати музику по-справжньому голосно, багато хто купує собі високоякісні акустичні системи багатоканального звуку з окремим сабвуфером. Однак при прослуховуванні музики на максимальній гучності низькі частоти можуть губитися в загальній гучності трека. Для того, щоб виправити цю неприємну дрібницю, необхідно збільшити баси на комп'ютері. Зробити це можна одним з трьох способів, описаних нижче.
Інструкція
1
Для того, щоб збільшити баси на комп'ютері, використовуйте настройки еквалайзера вашого плеєра. В цьому випадку ви повинні поставити низькі частоти на настільки високий рівень, наскільки вам це необхідно, після чого випробуйте рівень, включивши музику через сабвуфер. Також ви можете скористатися предустановками, які автоматично програмують еквалайзер плеєра на певний рівень басів.
2
Другий спосіб, за допомогою яких ви можете змінити рівень басів на вашому комп'ютері, полягає в скачуванні спеціальних програм, які збільшують частоти на всьому комп'ютері. Після установки подібних програм може знадобитися перезавантажити комп'ютер. Посе включення поставте ту предустановку, яка забезпечить потрібний вам рівень баса.
3
Третій варіант полягає в зміни рівня басів самого треку. Для цього нам знадобиться будь-який музичний редактор. Переважно всього Adobe Audition, цей редактор надає пробний тридцятиденний період використання. Завантажте трек, після чого виділіть всю звукову доріжку і зайдіть в меню графічного еквалайзера. Налаштуйте його відповідно необхідному вам рівню звучання і збережіть трек на комп'ютері.