Як визначити модель сигналізації. ім'я для пекінеса дівчинки.

Знати, яка модель сигналізації встановлена на вашому автомобілі, необхідно для екстреного відключення, програмування, усунень несправностей. У кожної охоронної системи свої технічні характеристики, і для дій з ними вам потрібна інструкція, яку завжди треба возити з собою в машині.
Вам знадобиться
  • Брелок від сигналізації
  • Викрутка
Інструкція
1
Навіть в одному модель ном ряді сигналізацій є технічні відмінності, які притаманні кожній системі окремо. Це зроблено для забезпечення ще більшої безпеки охоронних систем. Тому, якщо ви хочете внести зміни в роботу сигналізації, вам треба скористатися інструкцією строго від даної моделі сигналізації.
2
Є кілька способів визначити, яка саме модель сигналізації стоїть на вашому автомобілі. Почніть з брелока. Більшість виробників вказують на ньому назву сигналізації. Але крім назви є ще й модель . В цьому випадку можна скористатися каталогом автомобільних охоронних систем в Інтернеті. По назві сигналізації і виду брелока можна знайти саме модель . Там же завантажити і роздрукувати інструкцію по установці або експлуатації.
3
Якщо брелок не зберігся, на ньому немає або не читається назва, можна визначити модель по блоку сигналізації. Він захований під торпедо. На торпедо встановлений світлодіод, від якого йде провід до блоку. Для пошуку блоку по дроту доведеться розібрати нижню частину торпедо. На самому блоці повинна бути вказана і марка сигналізації, і її модель .