Як збільшити швидкість інтернету на мобільному. збільшення швидкості на мобільному телефоні.

Мобільні телефони вже давно підтримують перегляд інтернет-сторінок. Існує тільки одне маленьке "але" - вбудовані браузери цих телефонів не дуже зручні у використанні, вони можуть не підтримувати стандартні інтернет-сторінки, а також вони вельми повільно вантажаться і витрачають багато трафіку. Існує спосіб, за допомогою якого можна в рази зменшити вартість трафіку і рівнозначно збільшити швидкість інтернету на мобільному, а також пристрій його використання.
Інструкція
1
Використовуйте браузер Opera mini. Специфіка його роботи полягає в тому, що цей додаток, перед тим як відобразити сторінку, відсилає її на сервер opera.com, де цю сторінку утискають, форматують до оптимальних розмірів екрану мобільного телефону, а потім вже пересилають на екран вашого телефону, причому все це відбувається за секунду.
2
Для того, щоб встановити браузер, скористайтеся комп'ютером. Opera mini можна легко знайти і скачати, ця програма є безкоштовною і трохи важить. Після того, як ви її скачаєте, перемістіть її або відразу в пам'ять телефону, або на флеш-карту, а потім вже в телефон. Після того, як ви її скопіюйте, переконайтеся, що час в телефоні збігається з вашим місцевим часом, інакше Opera mini не працюватиме.
3
Запустивши цей браузер, зайдіть в його налаштування. Устанвіте зручний для вас розмір шрифту, а також відключіть картинки зовсім. Виконавши цю нехитру операцію, ви з легкістю зможете користуватися інтернетом, відкриваючи практично будь-який сайт і при цьому роблячи це дуже швидко і дешево.