Як зробити зачіску на середні волосся вдома. Зачіски на середні волосся в домашніх умовах.

Будь-яка жінка хоче виглядати красиво і чарівно. Звичайно, перед яким-небудь урочистим заходом або важливою подією ми записуємося до перукаря, стиліста або в салон краси. Але, на жаль, не завжди можна все спланувати заздалегідь. Несподіване запрошення в ресторан, корпоративна вечірка або просто похід в кіно не повинні поставити нас в тупик.
Інструкція
1
Існує безліч способів зробити зачіску вдома, витративши при цьому мінімум підручних засобів і часу. Єдине, що для цього необхідно - це бажання і крапелька фантазії.
2
Для волосся середньої довжини існує безліч всіляких укладок. Волосся можна укласти локонами, хвилями, можна зачесати назад, надаючи їм блиск і гладкість за допомогою воску. Можна просто забрати волосся за вуха, а ззаду чи збоку закріпити невидимками або шпильками. Для урочистих заходів можна використовувати накладні локони, які зроблять зачіску об'ємніше і пишніше. Головне, не переживати і сміливо експериментувати зі своїм волоссям.
3
Як приклад пропонуємо вам стильну зачіску «Француженка». Ця зачіска прекрасно підходить для волосся середньої довжини, тонких і негустих. Ефект даної зачісці надає слабке натяг волосся, завдяки якому вона набуває пишність і обсяг.
4
Перш за все, ваше волосся повинні бути чистими. Вимийте їх, використовуючи при цьому кондиціонер і маску для волосся. Висушіть волосся феном.
5
Спереду зробіть проділ. Він може бути прямою або зигзагом. Вибирайте такий проділ, який вам більше йде. Ведіть його строго посередині, починаючи від верхівки.
6
З одного боку волосся зберіть гумкою, а з іншого боку розділіть їх на три частини і, захоплюючи додаткові пасма від особи і від проділу, починайте плести французьку косу. Потім кінчик коси закріпіть затискачем або гумкою і починайте плести таку ж косу з іншого боку проділу.
7
Обидві коси потім потрібно схрестити у шиї і заколоти невидимками, заправляючи при цьому кінчики волосся під коси.
8
Для того, щоб зробити косу в зачісці не надто тугий, потрібно за допомогою плоскої гребінця підтягнути прядки трохи вниз і розправити їх віялом. Якщо коси були заплетені не надто рівно, ви таким же чином можете трохи розправити зачіску.
9
На завершення злегка збризніть волосся лаком і акуратно пальцями розправте вплетені бічні пасма.
10
Таку зачіску дуже легко зробити самостійно в домашніх умовах. Вона не вимагає великих витрат часу і все, що вам потрібно для її створення, у вас завжди є під рукой.Важно пам'ятати, що зачіска - це досить помітна частина вашої зовнішності. Якщо вона грамотно підібрана, то вона тільки підкреслить красу вашого обличчя, зробить його виразним і природним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q5LaIQQ8Qt0