Як правильно покласти ламінат. Як правильно укладати ламінат.

Правильно покласти ламінат далеко не так складно, як здається на перший погляд. Якщо дотримуватися всі технологічні тонкощі, можна професійно і якісно виконати цю роботу. Попередньо слід підготувати підлогу - вирівняти, якщо на ньому є які-небудь нерівності, використовуючи спеціальні суміші (наприклад, наливні підлоги). Зробити це нескладно, тим більше що на кожній упаковці є досить докладна інструкція.

Після того, як підлога підготовлена, можна починати стелити ламінат. В першу чергу на підлогу укладається шар ізолюючого матеріалу, який захищатиме ламінат від вологи. Зазвичай в ролі такого ізолятора використовується поліетилен або спеціальний папір. Після цього укладається шар підкладки. На сьогоднішній день вибір матеріалів для підкладки під ламінат досить широкий. Найбільш доступним і недорогим варіантом є спінений полімер, більш дорогим варіантом підкладки буде матеріал на основі пінопласту. Коли підкладка вже зайняла своє місце, настає черга ламінату - його настилають по довжині у напрямку до вікна або дверного отвору, або ж по діагоналі.

Настилаючи ламінат, кожну деталь закріплюють замком, наявним на кожній окремій пластині. З'єднання виконується з невеликим нахилом, щоб кожен замок надійно входив в інший замок. Щоб з'єднання було максимально надійним і щільним, по укладеному ламінату постукують спеціальним гумовим молотком. Але виконувати цю процедуру необхідно якомога більш акуратно - щоб не пошкодити молотком замок. Укладені плитки ламінату за своїм розташуванням повинні нагадувати цегляну кладку, для цього ламінат попередньо нарізається за заданим шаблоном. Клей при укладанні ламінату ні в якому разі не використовується, фіксація плиток ламінату повинна бути виключно механічною.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y6vt75k2tCM