Як зробити мамі сюрприз. Сюрприз для мами на день народження.

Звичайно, кожна жінка на головні свята отримує стандартний набір, до якого входять і квіти, і гроші, і банальна посуд. Але всі ми згадуємо про тих казкових днях дитинства, коли кожне свято здається загадковим і шалено привабливим. Ось тому кожна дитина намагається зробити для своєї коханої матусі найкращий і несподіваний подарунок. Насправді, мамі буде приємно отримати від свого чада навіть просту посмішку, яка гріє душу і перевертає світ.
Інструкція
1
І ось діти виросли, а бажання влаштувати для мами казкове свято не згасло. При плануванні досконалого дня народження необхідно акуратно ставитися до подарунків. Потрібно чітко виділяти і пам'ятати ті предмети, які виявляться недоцільними в даній ситуації. У тому числі, не варто дарувати предмети особистої гігієни, дешеві парфуми, посуд, яку господиня вже не знає, куди дівати.
2
В сучасному світі - світі високих технологій, ринок пропонує величезний асортимент різних ексклюзивних подарунків, які будуть мати яскраво виражений характер і відповідати захопленням тільки однієї людини - вашої матусі. Зараз існує технологія по нанесенню фотографій практично на будь-які поверхні, тобто можна порадувати матусю подушкою, кухлем, майкою або диском з вашою загальною фотографією. Якщо все-таки ваше рішення пало на такий банальний атрибут, як посуд, тоді можна вибрати незвичайний набір, що сприяють об'єднанню компанії у вигляді гри, наприклад, незвичайні стопки на шаховій дошці.
3
Одним з найбільш оригінальних подарунків, який однозначно порадує маму в будь-яке свято, будуть живі метелики. Спочатку мама отримує просту подарункову коробку і, не підозрюючи нічого, відкриває її. Потім з коробки вилітають яскраві великі метелики, які прикрасять все приміщення різними фарбами. Ще одним сентиментальним подарунком, який не залишить байдужим нікого, будуть повітряні кульки. Такі кульки недавно почали випускатися китайськими виробниками. Їх суть дуже проста, як і все геніальне, і полягає в тому, що ви пишите на кульці середнього розміру свої побажання вашій мамі, потім відправляєте це чудо в небо. В підставі такого кулі прикріплена пальник, вона і дасть кулі поштовх для польоту.
4
У випадку, коли фінанси не дозволяють організувати стоїть подарунок, можна обіграти сам предмет подарунка його упаковкою або врученням. Можна подарувати солодкий і барвистий букет. Для цього просто візьміть багато чупа-чупс і зв'яжіть їх у єдиний пучок. Подарунок буде яскравим і не витратним. Або ж куплену дрібничку упакувати в купу газетного паперу у вигляді величезної цукерки.
5
Ідеї красивого і незабутнього подарунка обмежені тільки вашою фантазією, яку завжди можна поповнити новими ідеями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tP9Ozefx2kY