Як згорнути асю. телефон з функцією згорнути.

IСQ - це спілкування за допомогою швидких повідомлень. В Росії це додаток називають коротко - «Ася». Сьогодні у кожної сучасної людини встановлена ця програма в телефоні, що дуже зручно з точки зору повсюдного спілкування. Однак не кожен знає, як згорнути цю програму, щоб можна було користуватися стандартними функціями телефону - здійснювати дзвінки, відправляти смс, переглядати електронну пошту.
Вам знадобиться
  • Встановлений на засіб зв'язку додаток ICQ
Інструкція
1
Активуйте «Фоновий режим» в программе.В настройках «Асі» потрібно знайти пункт «Фоновий режим» і активувати його. Як правило, такий режим дозволяє користуватися стандартними функціями мобільного телефону, а «Ася» продовжує працювати в так званому «фоні». Таким чином, користувач зможе продовжувати отримувати повідомлення в програмі, користуючись іншими функціями телефона.Но є істотний недолік такої методики згортання додатку - вийти в фоновий режим можна тільки на телефонах марки SonyEricsson.
2
Скористайтеся стандартними властивостями «Асі» .В тому випадку, якщо телефон не є «носієм» марки SonyEricsson, необхідно скористатися власними коштами додатки. В налаштуваннях програми є наступний пункт - «Згорнути додаток». «Ася» продовжуватиме працювати, поки власник телефону буде здійснювати дзвінок або відправляти смс. Однак для того, щоб повернутися в додаток доведеться знову виконати всі дії, які спрямовані на підключення «Асі»: Меню - Додатки - ICQ. Якщо даних дій не справити, програма не буде функціонувати.
3
Натисніть на ярлик «Асі» .І на завершення варто розповісти про згортання програми ICQ в смартфонах, комунікаторах, iPhone, iPad. Власникам даних апаратів набагато простіше дається поводження з ICQ - в цих засобах зв'язку все набагато простіше - «Ася» є додатком, що легко згорнути завдяки тому, що пристрій вважається багатофункціональним. Принцип згортання даного додатка подібний до того принципу, що передбачається програмою при її використанні на комп'ютері, що значно спрощує весь процес роботи з програмою. Вихід в « Асю » із згорнутого положення простий - необхідно зайти в меню швидкого доступу і натиснути на ярлик ICQ.
Корисна порада
Якщо телефон не підтримує згортання «Асі», можна спробувати скористатися вищенаведеними порадами. Можна також звернутися на форуми, присвячені даній конкретній марці мобільного телефону і використанні на ньому різноманітних додатків, в тому числі «Асі».