Як зробити відбитки ніжок дитини. зліпок з самозастигаюча.

Ваш малюк скоро виросте і в якості милого грудочки залишиться тільки на фотографіях. Як шкода. Підійдіть до питання спогадів про дитинство творчо. Залиште слід дитячих крихітних ніжок вашого малюка для історії. Цей простий сувенір і через десятки років зможе нагадати світлі моменти дитинства, нагадає, який же крихтою було ваше чадо. Ну що, ви готові спробувати?
Вам знадобиться
  • Солоне тісто, гіпс, алебастр, набір "Хвилини дитинства", фарби
Інструкція
1
Найпростіший, але не менш цікавий спосіб - приготувати солоне тісто і на ньому залишити відбитки. Тісто потім можна запекти, отримавши тим самим крихітний зліпок. Через пару років, святкуючи черговий годик, сміливо можна згадати про заготівлю і разом розмалювати її фарбами, перетворивши це в веселу гру.
2
Ще можна обводити відбитки олівцем на папері і потім їх вирізати. Але такий спосіб не підходить для зовсім меленьких діток. Зате такі відбитки легко вклеїти в альбом!
3
Можна ставити відбитки фарбою, краще використовувати желейну фарбу. Вона не токсична і легко змивається. Якщо дитина постарше, підійде і гуаш. А ще губну помаду - тоді видно всі лінії. Процес зовсім не складний - ніжку або ручку потрібно намазати фарбою або помадою і притулити до паперу або картону, і все готово.
4
Варіант подорожче - знайти в дитячому магазині спеціальні набори «Хвилини дитинства», куди входять: форма для відливу, пакетики з пластичною масою, фарби, пензлики і паличка для розмішування. За допомогою такого спеціального набору за досить короткий час можна зробити зліпки ручок і ніжок вашого малюка. Ще до набору додається рамочка, тому зліпок, зроблений вами, підійде в якості подарунка бабусям і дідусям.
5
Ще один матеріал - самозастигаюча маса, принцип той же, але сушити зліпок потрібно акуратно. Іноді він вигинається в процесі сушки, і вставити тоді готовий зліпок в рамочку вже неможливо. Тому матеріал пропоную сушити відразу в рамці.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили використовувати для зліпка звичайний пластилін, але це не найкращий ваіант. Пластилін НЕ застигає і легко деформується при натисканні на нього.
Корисна порада
Готові зліпки можна оформляти, як вам заманеться: розмальовувати фарбами, вставляти в рамочки. Загалом, на що вистачить фантазії. Ваші оригінальні зліпки завжди нагадуватимуть про світлі хвилинах дитинства. Адже потім буде так приємно згадати, якими малесенькими були ці ручки і ніжки!